İstanbul Öğrenci Evi Taşıma

İstanbul öğrenci evi taşıma hizmetlerimizi İstanbul ofislerimizden sizlere destek oluyoruz. İstanbul ev taşıma sürecinde müşteri temsilcimiz sizlere garantili işlem sunmak için bütün önlemleri almaktayız. Taşıma işlemlerimizde eşyalarınızın güvenliğini sağlamak için ilk olarak eşya sigortası yapıyoruz. Sizlerde İstanbul öğrenci evi nakliye işlemi için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

İstanbul Öğrenci Eşyası Taşımacılığı

İstanbul öğrenci eşyası nakliye işlemlerinde pandemiden dolayı daha özen vererek işlemlerimizi yapıyoruz. Üniversite sınavını kazanan öğrencilerimiz başka şehirde okumak için nakliye firmaları ile iletişime geçmektedirler. Evden eve taşıma işlemi tamamen zorlu süreç olması ile birlikte araya şehirler arası ev taşıma işlemi girdiği zaman dikkat edilmesi gerekilmektedir. Çünkü eşyaların eksiksiz teslimatı sağlanmalıdır. Bunun içinde uzman firmalar tarafından işlem sunulmalıdır.

Öğrenci evi dediğimiz zaman 1+1 ev olarak görülmektedir. Bunun içinde çoğunlukla ders kitabı yer almaktadır. Bu sebeple kitapların ve diğer eşyaların özenle taşınması gerekmektedir. Akdeniz Ekspres, İstanbul öğrenci evi taşımacılığı hizmeti ile artık eşyalarınızın hasar almadan taşınması sağlamaktadır. İlk olarak eğer anlaşma sağlanmış ise eşyalarınızın sigortasını yaparak taşıma sürecinizi başlatıyoruz. Taşıma günü tüm kitaplarınızı özel karton koliler ile ambalajlamasını yapıyoruz. Geri kalan demirbaş mobilyalar ise demontesi sağlanarak mukavemeti yüksek ambalaj malzemeleri ile paketlenmektedir.

Tavsiye İstanbul Öğrenci Eşyası Nakliyatı

İstanbul’daki Güngören ve Kartal ofislerimizden taşıma süreçlerini programlayarak yürütmekteyiz. Taşıma işlemlerimizde ilk olarak müşterilerimize güven vererek işlemlerimizi yürütüyoruz. Nakliye işlemi esnasında tüm eşyalarınız firmamız personelleri tarafında tek tek paketlemesi yapılmaktadır. Kullanmış olduğumuz ambalajlama malzemeleri Avrupa standartlarına göre üretilmiştir. Böylelikle eşyalarınız hasar almasını önleyerek teslimatını yapabiliyoruz.

Akdeniz Ekspres Evden Eve Taşımacılık firmamız kuruluşundan bu yana İstanbul ofislerimizden sizlere ev taşıma alanında yardımcı olmaktadır. Taşıma işlemlerimizde eşyalarınızı güven altında taşımak için sigorta ile beraber özenle paketleme yapılmaktadır. Ayrıca yeni üniversite adaylarına firmamız tarafından özel avantaj sağlanarak sizlere sunulmaktadır.

İstanbul Öğrenci Eşyası Taşıma Hizmetleri

Sigortalı İstanbul şehirler arası öğrenci evi taşıma işlemleri ile artık her yöne hizmet sunuyoruz. Özellikle sigorta yapıyoruz. Bu sayede taşıma esnasında oluşabilecek hasarı anlaşma sağladığımız sigorta firması karşılamaktadır. Sizlerde eşyalarınızın sigortalı taşınmasını dikkat ederek taşıma programlaması yapmalısınız. Firmamızı arayarak sigortalı eşya taşıma hizmetlerimizden sizlerde faydalanabilirsiniz.

İstanbul Öğrenci Evden Eve Nakliyatı Fiyatları

Akdeniz Ekspres Evden Eve Nakliyat olarak uzun yıllardır sizlere garantili hizmet sunmakla beraber sizlere fiyat teklifi sunuyoruz. Bunun yanı sıra üniversite adaylarına özel indirim sağlayan şirketimiz eşyalarınızı güven altında taşıma programlaması yapmaktadır. Sizlerde İstanbul öğrenci evi taşıma fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz aramanız yeterlidir.

İstanbul Öğrenci Eşyası Depolama

İstanbul’da üniversite okuyan öğrencilerimiz yılsonu için eşyalarını depolama hizmeti ile yeni üniversite yılında kadar güven altında depolama hizmeti sunuyoruz. Depolarımız İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası’nda depolarımıza eşyalarınızı size ait özel bölmeler ile depolama hizmeti sunuyoruz. Ayrıca depo alanlarımız sizler için özel üretim olmakla beraber geniş ve  havadar alanlar arasında yer almaktadır.