İstanbul İzmir Taşımacılık

İstanbul İzmir taşımacılık hizmetlerini sizlere sunarken öncelikle sözleşme, sigortalı taşımacılık, güvenli ve konforlu ev taşıma hizmetini sizlere sunuyoruz. Ayrıca ilk görüşme esnasından itibaren başlayan memnuniyet odaklı hizmetlerimiz ekspertiz işlemleri ile devam etmektedir. Ekspertiz hizmetlerimiz ücretsiz olup eşyalarınızı, evinizi ve binayı gözlemleyerek güvenli taşıma programı oluşturulmaktadır. Ayrıca uzman incelemesi sonunda nakliye fiyatımızı sizlere sunarak anlaşma sağlanır. Anlaşma sağlandığı zaman taşıma sigortası ve sözleşmesi ile tamamen eşyalarınızı güven altına alıyoruz. İstediğiniz tarihte eşyalarınızı taşınması için sabah erkenden sizleri rahatsız etmekteyiz. Sizlerde nakliye poliçelerimizden bilgi almak isterseniz aramanız yeterli olacaktır.

İzmir İstanbul Eşya Depolama | İzmir Eşya Depolama

Akdeniz Ekspres şirketimiz yıllardır nakliye sektöründe hizmet sunuyoruz. Nakliye hizmetlerimizin başında İzmir ev eşyası depolama işlemleri de yer almaktadır. Yıllardır sizlere sunduğumuz depolama işlemleri sözleşmeli ve sigortalı sunulmaktadır. Böylelikle sizlere kurumsal hizmet sunmaktayız. Sizlerde eşyalarınızın güvenle taşınmasını isterseniz aramanız yeterlidir.

Tüm eşyalarınız ambalajlanarak ve paketleme yapılarak eşyalarınızın zarar görmeden depolama işlemi yapıyoruz. Depolanması sağlanacak eşyalarınızın özenle paketleme işlemi yapılarak muhafaza ediyoruz. Bu sayede eşyalarınızı depoladığımız alanları istediğiniz zamana kadar ziyaret ederek eşyalarınızı görebilirsiniz.

İstanbul İzmir Evden Eve Nakliye Şirketleri

İzmir İstanbul evden eve taşıma şirketleri araştırmalarında fark ettiğiniz gibi hizmet sunan firmaların fiyat aralığı oldukça farklıdır. Bu sayede sizlerde kararsız kalmış olacaksınız ve iyi hizmet almak istiyor bunun içinde fazla meblağ ödemek istemiyorsunuzdur. Tabi araştırmalarınız esnasında düşük fiyat teklifleri sunun firmalarda olacaktır. Maalesef bu düşük fiyat sunan şirketler hizmet kalitesi açısından düşük olup korsan şirketlerdir.

Akdeniz Ekspres firmamız her zaman müşterilerimizin yanındadır. Müşterilerimize yüksek kalite hizmet sunarak uygun fiyat aralığı ile sizlere işlem sunmaktadır. Sitemizde ki bireysel müşteri yorumlarımızı okuyarak taşıma işlemlerimizi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizlerde İstanbul İzmir taşımacılık fiyatları hakkında bilgi sahibi almak isterseniz aramanız yeterli olacaktır. Bu sayede kurumsal hizmetlerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Akdeniz Ekspres Evden Eve Taşımacılık

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review
Akdeniz Ekspres
Average rating:  
 0 reviews