İstanbul İzmir Şehirler Arası Nakliyat

Akdeniz Ekspres evden eve taşıma şirketimiz kuruluşundan bu zamana kadar nakliyat sektöründe hizmet sunmaya devam etmektedir. İlk hizmetlerinde şehir içi taşıma ile başlayan şirketimiz İstanbul İzmir şehirler arası nakliyat seferleri ile başlayarak Ankara ve Antalya bölgelerine de hizmet sunmaktadır. Çalışma prensiplerimizde müşteri memnuniyeti olarak yürüten şirketimiz tüm seferlerde hassasiyetle işlem yapmaktayız.

İstanbul İzmir şehirler arası nakliyat seferlerimizde eşyalarınız paketlemeden önce sigorta yapılmaktadır. Bu sayede eşyalarınız tüm önlemler alınarak taşıması gerçekleştirilir.

İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat

İzmir İstanbul evden eve taşıma hizmetimiz de ekspertiz hizmetimiz ile ilk adımımız atmaktayız. Ekspertiz hizmetimiz sırasında modülatör asansör kurulumu yapılıp yapılmadığı tespit edilmektedir. Tespiti yapılan bina ile taşıma asansör kurulumu yapılarak eşyalarınız taşınmasını sağlanır.

Tüm taşıma seferlerimizde eşyalarınız özenle paketlenerek ambalajlanması yapılmaktadır. Ambalajlama işlemi her eşyanız için uygulanmaktadır. Mutfak kırılacak eşyalarınız için özel ambalajlama malzemeleri kullanılmaktadır. Kifayetleriniz ve giysileriniz için de giysi dolaplarımız ile taşıması gerçekleştirilmektedir. Ancak ambalajlama işlemi yapılmazsa eşyalarınız hasar görmesi muhtemeldir. Bunun içinde dikkat etmelisiniz.

İstanbul İzmir Parça Eşya Taşıma

İzmir İstanbul parsiyel taşıma seferlerimiz yaz aylarının gelmesi ile gün geçtikçe artmaktadır. Bu sebeple günlük İstanbul İzmir arası nakliye seferleri düzenlenmektedir. Seferlerimiz çoğunlukla müşterilerimizin taleplerine göre düzenlenmektedir.

İstanbul İzmir parça eşya taşıma hizmetleri birkaç parça eşyayı bir araya gelmesi ile düzenlenmektedir. Sefer bazlı çalışan nakliye şirketimiz sizlere uygun fiyatlara eşyalarınızı taşımasını yapmaktadır.

İstanbul İzmir Nakliyat Firmaları

Taşıma talepleriniz oluşturduğunuz anda İzmir İstanbul arası taşıma şirketleri araştırmasına girmektesiniz. Web aramaları yaptığınız zaman birçok taşıma şirketi ile karşılaşabilirsiniz. Bu kadar firma olası demek sizlerin de karar vermenizi etkilemektedir. Her görüşme yaptığınız firma sizlere hizmet kalitesini aktaracaktır. Her firma anlattıkları gibi hizmet sunmadığı gibi sizlere sıkıntılı süreç yaşatabilir. Ayrıca bunun içinde dikkat ederek seçim yapmalısınız.

Akdeniz Ekspres evden eve taşımacılık firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Eşyalarınızı paketlenerek araçlarımıza güvenle aracımıza yüklenmektedir. Özenle ambalajlanan eşyalarınız yeni adresinize yola çıkarak güvenle teslimatını yapmaktayız. Son olarak taşıma seferlerimiz bütçenizi sarsmayacak fiyat teklifleri ile sunulmaktadır.

Akdeniz Ekspres Evden Eve Taşımacılık

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review
Akdeniz Ekspres
Average rating:  
 0 reviews