İstanbul İzmir Nakliyat Firmaları

İstanbul İzmir nakliyat firmaları arasında hizmet açısından en iyisini sunan Akdeniz Ekspres, eşyalarınızı sigortalı taşımaktadır. İzmir İstanbul nakliyat şirketlerinin yoğunlukla olması karar vermenizi doğrudan etkileyecektir. Bunun içinde birkaç araştırma yaparak doğru karar verebilirsiniz.

İstanbul İzmir evden eve taşıma işlemlerinde eşyalarınızın sağlığını düşünerek program yapıyoruz. yapılan programda eşyalarınızın nasıl ve hangi yöntemler kullanılarak taşınacağı yer almaktadır. Akdeniz Ekspres evden eve taşımacılık şirketi olarak eşyalarınızı tüm eşyalarınız de monte edilerek paketlemesi yapılmaktadır. Yeni adresinizde kurulumu ve yerleştirmesini yaparak sizlere teslimatını yapıyoruz.

İstanbul İzmir Şehirler Arası Nakliyat

İzmir İstanbul şehirler arası ev taşıma işlemleri şehir içi hizmetleri gibi aynı olmakla beraber farklı birkaç yöntem uygulanmaktadır. Bu yöntemler arasında sigorta ve sözleşme yapılmaktadır. Nakliyat sigortası ile eşyalarınız güven altında taşımasını yapıyoruz.

İzmir şehirler arası nakliye seferlerimiz oluşan talep yoğunluğuna göre nakliye araçlarımız yola çıkmaktadır. Günlük İzmir nakliye seferlerimiz için sizlerde eşyalarınızı taşımasını yapıyoruz. Bu sayede eşyalarınızı istediğiniz tarihler arasında taşımasını kolaylıkla yapabiliriz. Sizlerde firmamız ile taşıma hizmeti almak isterseniz aramanız yeterli olacaktır.

İstanbul İzmir Nakliye Fiyatları

İzmir İstanbul taşıma fiyatları her firmanın hizmet poliçesi gibi fiyatlandırması da farklıdır. Nakliyat fiyatları; eşyaların hacmine, katlarına, taşıma mesafesine ve son olarak taşıma hizmetine göre tamamen değişmektedir. Bazı nakliye şirketleri normal taşıma fiyatından daha pahalı fiyat sunmaktadırlar. Bazıları ise maliyetinin altında fiyat sunmaktadırlar.

Akdeniz Ekspres firmamız sunduğu hizmet kalitesine uygun fiyatlandırma yapmaktadır. Günlük veya haftalık sevkiyatlarımızda sizlerde yer almak isterseniz aramanız yeterli olacaktır.

İstanbul İzmir Parça Eşya Taşıma

İzmir İstanbul parsiyel taşıma işlemleri bir veya birkaç eşyanın bir araya gelmesi ile beraber sunulan nakliye hizmeti sunulmaktadır. Geniş araçlarımız filomuz sayesinde 2 ev eşyasını rahatlıkla taşımasını yapıyoruz. Eşyalarınızın arasına bölme koyarak karışmasını tamamen engellemekteyiz. Son olarak sizlerde firmamız ile iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz.