İstanbul İzmir Ev Eşyası Taşıma

İstanbul İzmir ev eşyası taşıma hizmetlerimizi 25 yıla yakın kaliteli ve güvenli taşıma hizmeti sunmanın gururunu yaşıyoruz. Şirketimizin hizmetlerin her zaman önceliği müşterilerimizin istekleri ve memnuniyetidir. Bizim ile iletişime geçtiğiniz anda sizlere uzman incelemesi teklif etmekteyiz. Uzman incelemesi ile eşyalarınızın tespiti yapılmaktadır. Bu sayede eşyalarınız nasıl taşınacağı ile ilgili program yapılmaktadır.

İzmir İstanbul nakliye işlemlerinde yapılan programa göre araç, malzeme ve çalışan seçimi yapılarak işlemlerimizi başlatıyoruz. Belirlenen taşıma tarihinde eşyalarınız nakliyesi için çalışanlarımız evinize yola çıkmaktadır. Anlaşma sağlandığı zaman çalışanlarımız eşyalarınızı anlatıldığı gibi paketlemesini yapmaktadır.

İzmir İstanbul Şehirler Arası Nakliyat

İstanbul İzmir eşya taşıma ücreti
İstanbul İzmir eşya taşıma ücreti

Taşıma işlemlerimizde özel ambalaj malzemeleri kullanarak eşyalarınızı taşıyoruz. Mukavemeti yüksek ambalaj malzemelerimiz sayesinde taşıma esnasında hasar almasını önlüyoruz. İzmir şehirler arası nakliyat seferlerimiz de özellikle daha dikkat edilerek paketleme hizmeti sunmaktayız.

Ayrıca İstanbul İzmir ev eşyası taşıma hizmetlerimizde nakliye sigortası uyguluyoruz. Bu sayede tüm önlemlerimizi aldıktan sonra aracımız eşyalarınızı yeni adresinize teslim edilmek için yola çıkmaktadır.

İzmir İstanbul Asansörlü Taşıma

Taşıma hizmetlerimizi kolaylıkla sonlandırma ve hasarsız teslimatı için asansör kurmaktayız. Böylelikle eşyalarınız kaçıncı kat olsa bile rahatlıkla taşıması yapılmaktadır.

İstanbul İzmir arası asansörlü nakliye işlemlerimizde her iki tarafa kurulum yaparak eşyalarınızı taşıyoruz. Kurulum yapılması için önceden uzmanlarımız adreslere ziyaret ederek kurulum yapılma durumunu incelemekteyiz. Çünkü her binanın dış cephesi asansör kurulumu için uygun olmayabilir.

İzmir İstanbul Nakliyat Firmaları

İzmir İstanbul taşıma şirketi araştırmanız da 24.800.ooo milyon sonuç ile karşılaşacaksınız. Bu kadar İzmir İstanbul ev taşıma firması olması demek karar vermenizi doğrudan etkilemektedir. Akdeniz Ekspres evden eve taşımacılık şirketimiz eşyalarınızı özenle paketleyerek taşımasını yapmaktadır. Uzun yıllardır İzmir İstanbul arası nakliye hizmeti sunmaktayız. Hizmet kalitemiz herkes tarafından beğenilmekte ve tavsiye edilmektedir. Sizlerde firmamız ile iletişime geçerek uygun İstanbul İzmir ev taşıma ücretleri ile taşımasını yaptırabilirsiniz.

Akdeniz Ekspres Evden Eve Taşımacılık Şirketi

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review
Akdeniz Ekspres
Average rating:  
 0 reviews