İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği

1959 yılından beri sizlere kaliteli nakliye hizmetleri sunan Akdeniz Ekspres; İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği üyesiyiz. İSTEEND Türkiye genelinde taşımacılık hizmeti sunan firmaların bir araya geldiği dernektir. Akdeniz Ekspres kurucusu Bayram Akdeniz İSTEEND Derneğinin kurucu üyeleri arasında yer almaktadır. Ayrıca firmamız şuan İSTEEND yönetim üyedir.

2014 Yılından Beri İSTEND (İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği) Üyesiyiz.

Evden eve nakliyat sektöründe ileri gelen firmamız Akdeniz Ekspres nakliye faaliyetlerinde belgesiz hizmet sunan korsan şirketlere karşı birlik olmaktayız. İSTEEND derneği sayesinde devletimizde arkamızda durarak bu çabamıza destek vermiştir. Akdeniz Ekspres taşımacılık sektöründe yenilikleri ile müşterilerimize güven veren şirketler arasında yerimizi aldık.

Ev taşıma hizmeti almadan önce taşıma şirketlerini kayıtlı olduğu derneklere bakarak araştırma sağlamalısınız. Ayrıca İSTEEND derneğine üyelik belgesine talep ederek doğruluğuna bakınız.

Akdeniz Ekspres firmamız derneğin kuruluşunda yer Alan Akdeniz Ekspres gerekli tüm desteklerini sunmuştur. Bu sayede firmamız sekteye uğrayan nakliyat faaliyetleri sorunsuz halletmektedir. Bu sayede müşteri şikayetlerini en aza indirmeye çalışıyoruz.

İSTEEND (Evden Eve Nakliyeciler Derneği)

İstanbul evden eve nakliyeciler derneği sayesinde Türkiye genelindeki tüm taşıma firmalarına hitap etmiştir. Aynı çatı altında toplanan nakliyat firmaları oluşan sıkıntılara karşı önlem almayı hedeflemiştir.

İSTEEND kurulum amaçları korsan firmaları piyasadan silerek oluşan olumsuz yorumları ortadan kaldırmaktadır. Akdeniz Ekspres firmamız İSTEEND derneğine her zaman destek oluştur. Ve bu desteği diğer taşıma firmalarında da beklemektedir. Armut ve E-nakliyat gibi komisyon üzerine faaliyet gösteren web sitelerine üye olan meslektaşlarımız gerekli yol ayrımı yapmalarını ve derneğimize destek vermelerini rica ediyoruz.

Taşıma Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • İlk olarak taşımaya karar verdiğiniz nakliyat firmaları hizmet kalitesine göre eleme yapınız.
  • Taşıma firmalarını hizmet kalitesine göre karar veriniz.
  • Taşıma sürecinde ambalajlama kalitesi ile personelleri uzman ise artı puan olmaktadır.
  • Ayrıca son olarak İSTEEND Derneği üyesi olup olmadığına kontrol ediniz.
  • Nakliyat fiyatları hakkında hemen karar vermek doğru değildir. Bu yüzden taşıma fiyatlarına göre karar vermeyiniz.
  • Bu etmenler doğrultusunda alanında uzman firmalar ile anlaşma sağlayabilirsiniz.

Akdeniz Ekspres Evden Eve Taşımacılık olarak; tüm nakliye taleplerinizde derneğimizin gerektiği talepler ve kurallar doğrultusunda sizlere işlemlerimizi sizlere sunuyoruz. Tüm işlemlerimiz sizlere özel sigorta yapılarak işlemlerimizi sunuyoruz. Taşıma işlemlerimizde sizlere en uygun nakliyat fiyatları ile sizlere sunmaktayız. Akdeniz Ekspres İsteend Derneği Üyesiyiz.