İstanbul Eşya Depolama

İstanbul eşya depolama hizmeti de olan Akdeniz Ekspres firmamız taleplerinizi karşılamaya devam etmektedir. Depolama hizmeti ev veya ofisinizde atmak istemediğiniz ayrıca yer kaplayan eşyalarınızı depo alanlarımızda muhafaza ediyoruz.

Eşya depolama İstanbul firmamız geniş depolama alanlarıyla sizlere hizmet sunmaktayız. Akdeniz Ekspres Evden Eve Taşımacılık olarak deneyimli ekibimizle sizlere depolama işlemlerini aktarmaktayız. Ev taşıma alanında uzmanlaşmış firmamız artık depolama hizmetini de devreye geçirdik.

Kiralık Eşya Deposu

Akdeniz Ekspres ailesi olarak depo alanlarımız temiz, düzenli ve korunaklı alanlarda eşya depolama hizmeti de sunuyoruz. Firmamız kullanmadığınız veya koymaya yer bulamadığınız eşyaları “ODA DEPO” sistemimizle güvenceli sizlere aktarmaktayız.

İstanbul eşya depolama sistemimizle birçok alanda avantaj sağlamaktadır. Bunlar arasında;

 1. Güvenlik: Eşya depolama hizmetlerinde eşyalarınızı koruması adı altında güvenlik görevlimiz vardiyalı çalışmaktadır.
 2. Kamera Sistemi: Depolama sisteminde en önemli unsur güvenlik kameralarıdır. Giriş, çıkış ve katlarda güvenlik kameralarıyla korunmaktadır.
 3. Oda Sistemi: Eşyalarınız eski tip depolama alanları değil de kendinize ait depo alanlarıyla barındırmaktayız. Oda sistemi depo alanlarımız ile sadece sizde bulunan kilitle eşyalarınızı muhafaza ediyoruz.
 4. Kolay Erişim: Merkezi konumda yer alan depolarımız istediğiniz zaman gelip eşyalarınızı kontrolünü sağlayabilirsiniz.
 5. Sigortalı Depolama: Eşyalarınız depo süresi boyunca özel depo sigortası yapılmaktadır. Bu sayede herhangi bir aksi durum söz konusunda sigorta anında devreye girmektedir.
 6. Özel Depo Ambalajları: Depolama sistemlerinde eşyanın konumlanacağı yer önemli olmakla beraber paketlemesi de önemlidir. Özel üretim depo ambalaj malzemeleriyle eşyalarınızı paketleyerek muhafaza ediyoruz.

Akdeniz Ekspres Evden Eve Taşımacılık ve Depolama firmamız yukarıda yer alan maddeler doğrultusunda eşya depolama hizmeti sunmaktadır. Bu etmenler aslında sizlerin de depolama firması seçerken karar vermeniz etmenler arasında yerini korumaktadır.

Eşya Depolama İstanbul Anadolu Yakası

Depolama denildiği zaman iş yerlerinde evrak veya dosyalar evlerde ise kullanılmayan yada ilerde lazım olur denilen eşyaların muhafaza edilmesidir. Akdeniz Ekspres firmamız İstanbul Anadolu Yakası depolama ve Avrupa Yakası depolama hizmetimizle tüm taleplerinizi karşılamaktayız. Geniş depo alanlarımızla sizlerde eşyalarım güvenle muhafaza edilsin diyorsanız bir telefon kadar yakınınızdayız.

Oda Depolama Firmaları

Google üzerinden “depolama şirketleri” veya “oda depolama yapan firmaları” diye araştırma sağlarsanız ortaya binden fazla sonuç çıkacaktır. Ancak bu kadar sonucun olması her firmanın depo alanları korunaklı veya temiz olacağı anlamına gelmez. Bu sebeple sizlere önereceğimiz adımları uygulayabiliriz.

Depolama Hizmeti Almadan Önce Yapılması Gerekenler

 1. Depolanacak eşyaların listesini çıkarın.
 2. Anlaşma sağlamayı düşündüğün firmaların depo alanlarını ziyaret edin.
 3. Depo sözleşmesi yapmayı unutmayız.
 4. Depo sözleşmesinde tüm etmenlerin yer aldığından emin olun. Mesela eşya listesi, aylık depo ücreti, depolama süresi, depo sigortası vs. gibi etmenler.
 5. Son olarak depolanacak tarihte sizlerde başında durarak deponun anahtarını teslim alarak işlemi sonlandırabilirsiniz.

Yukarıda belirttiğimiz etmenler doğrultusunda sizlerde kurumsal depolama firmaları ile iletişime geçebilirsiniz. Aksi taktirde aktarılan bilgiler ile depo alanlarının uyuşmazlığı sonrasında eşyalarınıza geri dönüşü olmayan zarar verebilir.

Eşya Depolama Fiyatları

Akdeniz Ekspres Evden Eve Taşımacılık firmamız eşya depolama firmaları arasında tavsiye edilen şirketler arasında yer almaktadır. Oda depolama sistemimiz sayesinde eşyalarınızı güvenle muhafaza etmekteyiz. Bununla beraber uygun depolama ücretleri ile bütçenizi sarsmıyoruz.