İstanbul Ege Bölgesel Nakliyat

İstanbul Ege bölgesel nakliyat talepleriniz de İstanbul çıkışlı araçlarımız Ege bölgesine dağıtıma çıkmaktadır. Dağıtım sürecinde eşyalarınız anlaşmaya göre özel ve parsiyel olarak taşınmaktadır. Bu yazımızda özel taşımacılık ve parça eşya taşımacılık hizmetlerinin avantaj ve dezavantajlarından bahsedeceğiz.

İlk olarak firmamızla iletişime geçtiğiniz zaman müsait olduğunuz tarih ve saatler arasında firmamız ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Uzmanlarımız evinizi ziyaret ettiğiniz zaman eşyalarınızı incelemektedirler. Böylelikle eşyalarınıza uygun araç seçimi ile beraber ekip ayarlaması yapılabilmektedir. Uzman ekimizle görüşme sonrasında sözlü değil sözleşme yaparak tüm belgileri yazı altına almaktadır.

Taşıma günü önceden belirlenen araç ve ekibimiz evinizi erkenden ziyaret etmektedir. Çalışanlarımız ilk olarak de montesi sağlanacak eşyaları ayarlamaktadırlar. De monte edilen dolaplar veya eşyalar ambalajlanması uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır. Geri kalan tüm demirbaş mobilyalarınız mukavemeti yüksek paketleme malzemesi ile ambalajlanır. Yeni adresinizde ise de monte edilen ürünleriniz kurulumunu firmamız tarafından yapılmaktadır.

İstanbul Ege Bölgesel Özel Taşımacılık

İstanbul Ege Bölgesi özel taşıma işlemlerinde firmamız ekspertiz raporuna göre uygun araç seçimi yaparak belirlenen tarihte sizleri ziyaret etmektedirler. Taşıma sözleşmesinde özel nakliyat olarak belirtilen hizmetlerimizi size bahsedeceğiz. Ege bölgesi özel taşıma işlemlerimizde eşyalarınız ambalajlama yapıldıktan sonra araca yüklemesi yapılmaktadır. Size gelen aracımızda sadece sizin ev eşyası alınarak taşıma sunulmaktadır. Ayrıca eşyalarınız iki gün içerisinde teslimatı sağlanmaktadır. Ayrıca eşyalarınızın karışma gibi durumu olmadan teslimatı yapılmaktadır. Sizlerde İstanbul Ege Bölgesel nakliyat taleplerinizi firmamıza ileterek hizmet alabilirsiniz.

İstanbul Ege Bölgesel Parça Eşya Taşıma

İstanbul Ege Bölgesi parsiyel taşıma hizmetinde özel taşımacılık gibi hizmet sunulmaktadır. Ancak sizlere gelen araç daha büyüktür. eşyalarınız ile beraber bir eşya daha alınarak taşınmaktadır. Taşıma sürecinde sizlerin eşyaları alındıktan sonra aracın için bölme çekerek diğer eşya alınmaktadır. Böylelikle eşyalarınız karışmaz veya kaybolmaz.

Ege Bölgesi Nakliyat Ücretleri

Ege bölgesi İstanbul taşıma fiyatları alacağınız hizmete göre değişir. İstanbul Ege özel taşıma hizmetlerinde sadece sizin eşyanız alınacağı için tüm masraflar size aktarılır. Bu da özel taşıma fiyatını arttırmaktadır. Ancak parça eşya taşıma ücretlendirmesinde sizle beraber ev eşyası daha alınacağı için masraflar yarıya bölünmektedir. Böylelikle eşyalarınız daha uyguna taşınmaktadır.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review
Akdeniz Ekspres
Average rating:  
 0 reviews