İstanbul Dışına Taşınmak

İstanbul dışına taşınmak bir nevi şehirler arası nakliye sevkiyatları ile aynı anlama gelmektedir. İstanbul içi veya dışı fark etmeksizin sizlere güvenli taşıma hizmeti sunacağız. Tayinlerden dolayı şehir içi taşıma az olmakla beraber şehirler arası sevkiyatlar daha yoğun görülmektedir. İstanbul’un göç alma olasılığının yüksek olması ile beraber taşıma işlemi yoğun olarak görülmektedir.

İstanbul dışı evden eve taşıma süreçlerinde Kartal ve Gaziosmanpaşa ofislerimizden sizlere destek sunuyoruz. Bu sayede eşyalarınızın firmamız güvencesiyle taşındığı için hasar alma olasılığını en aza indiriyoruz. Taşıma süreçlerinde sizlerde kaliteli hizmet almak isterseniz aramanız yeterli olacaktır.

İstanbul Dışına Evden Eve Taşınma

Şehir dışına evden eve süreçlerinde eksper süreci ile eşyalarınızı taşınmasını sağlıyoruz. İstanbul dışına taşınma işlemlerinde uzman incelemesi sayesinde özmal araçlarımızla sizlere destek sunuyoruz. Eksper işlemleri Akdeniz Ekspres firmamız tarafından sizlere ücretsiz olarak sunulmaktadır. Eksper sonucunda müşteri temsilcimiz eşyalarınızın listesine göre araç ve ekip ayarlamasını yapıyoruz.

İstanbul dışına taşınmak işlemlerinde ayrıca önlemler arasında sigorta yapılmaktadır. Taşıma günü eşyalarınız uzmanlarımız tarafından önem sırasına göre paketlenmektedir. Cam veya kırılacak eşyalarınız önem sırasına göre ilk paketlemesi yapılmaktadır. Paketleme işlemlerinde özel ambalajlama sistemiyle eşyalarınız hasar almadan taşımamız mümkündür.

İstanbul Dışına Asansörlü Nakliyat

İstanbul şehirlerarası asansörlü taşıma işlemlerinde kolaylıkla nakliye işlemi sunabiliyoruz. Bunun sebebi ise dışardan kurulumu sağlayan asansör eşyalarınızı direk araca yüklemesine olanak sağlamaktadır. Asansörlü taşıma sistemi artık herkes tarafından kullanılmaktadır. Çünkü taşıma işini kolaylaştırdığı gibi eşyalarınızın hasar almasını tamamen önlemektedir.

İstanbul Dışına Taşıma Sağlayan Firmalar

Şehirler arası nakliyat firmaları arasında en iyi işlemi sunan firmamız eşyalarınızı güvence altında taşımaktadır. Bu sayede İstanbul, Ankara, Antalya ve İzmir şubelerimizden sizlere yardımcı oluyoruz. İstanbul dışına nakliye şirketleri araştırmalarınızda üst sıralarda yer alan firmamızdan destek alabilirsiniz.

İstanbul dışına nakliye ücretleri birçok unsur belirlemektedir. Eşyaların paketlenmesi, boyutu, miktarı ve mesafeye göre tamamen etkilemektedir. Çünkü eşyalarınızın boyutuna göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Taşıma sürecinde tüm sorunları ortadan kaldıran firmamız tüm eşyalarınızı hasarsız teslim etmektedir. Sizlerde uygun nakliyat fiyatları hakkında teklif almak isterseniz aramanız yeterlidir.