İstanbul Antalya Öğrenci Evi Taşıma

İstanbul Antalya öğrenci evi taşıma hizmetimizle eşyalarınızı güven altında taşımasını yapıyoruz. Sektörde ev eşyası taşıma gibi en çok öğrenci evi taşıma hizmeti yüksek oranda sunulmaktadır. Çünkü her yıl üniversiteye başlayan öğrenciler oturdukları şehirden farklı şehirlere öğrenim görmek için gitmektedirler. Bu durumda kendi evlerinde kullanmadıkları eşyaları öğrenim göreceği şehirde kullanmak için taşıma firması ile anlaşma sağlanmaktadır.

Akdeniz Ekspres olarak İstanbul merkez ofisimizden diğer ofislerimize devamlı taşıma hizmeti sunduğumuzdan öğrenci adaylarımıza da ev taşıma alanında destek oluyoruz. Tabi bu durumda taşıma süreci gibi fiyat unsuru da sizler  için de önemlidir. Böylelikle İstanbul, İzmir, Ankara ve Antalya şubelerimizden öğrenci adaylarına özel avantaj sağlayarak eşyalarının taşınmasını sağlıyoruz.

İstanbul Antalya Öğrenci Evi Nakliye Süreci

İstanbul Antalya öğrenci evi taşımacılığı işlemlerini Türkiye genelinde sunuyoruz. Tek yapmanız gereken öğrenci evi taşıma hizmeti almadan önce şirketimizi 1 hafta öncesinden arayarak iletişime geçmektedir. Ayrıca eşyalarınızı parça taşıma hizmeti sunulacağı için taşıma tarihi ile ilgili 2 veya 3 günlük esneklik sağlamanız yeterli olacaktır.  Firmamız taşınmasını istediğiniz tüm eşyaları hasar almaması adına gerekli koruyucu önlemleri alarak taşımaktadır.

İstanbul Antalya Öğrenci Evi Nakliyat Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ayrıca sizlere öneri olarak sadece firmaların sizlere sunacakları fiyata odaklanmak yerine alacağınız hizmete odaklanmalısınız. Çünkü sektörde korsan firmaların yoğunlukla bulunması nedeniyle taşıma esnasında eşyalarını paketlemeden taşımaktadırlar. Buda taşıma sürecinde eşyaların hasar almasına ve kullanılamayacak hale gelmesini sağlamaktadır. Tabi bu durumu firmaya bildirdiğiniz zaman arkasında durmayarak uyguna taşıdık gibi bahaneler sunacaklardır. Bu sebeple sizlere firmaları detaylı araştırma yaparak uygun fiyatlı taşıma firmasıyla iletişime geçmelisiniz diyoruz.

Akdeniz Ekspres Firma Profili

1959 yılında kurulan firmamız profesyonel anlamda sizlere nakliyat süreci sunmaktadır. Sadece Antalya İstanbul öğrenci evi taşıma hizmeti değil tüm taşıma işlemlerinde süreçleri yakından takip etmektedir. Böylelikle oluşan olumsuzlukları anında düzelterek sizlere taşıma sürecini sıkıntısız atlatmanızı sağlamaktır. Her zaman söylediğimiz gibi sözleşme ve sigorta yapmadan taşıma sürecinizi başlatmıyoruz. Sizlerde Akdeniz Ekspres firmamızın uygun fiyatlı taşıma hizmetlerinden yararlanmak isterseniz bir telefon kadar mesafesindeyiz.

Ayrıca bakınız>> Parça eşya taşıma