İstanbul Antalya nakliye şirketleri tercihinde tabiri caizse ince eleyip sık dokumak gerekir. Nakliyat piyasası borsa gibidir bir nebze aslında.. Yaz sezonu taleplerin yoğun olması sebebi ile fiyatlar bir tık yukarı çekilmektedir nakliyat şirketleri tarafından. Kış sezonu ise taleplerin az olması sebebi nakliyat şirketleri fiyatları bir tık aşağı çekmektedir.

İstanbul Antalya Taşımacılık Firmaları

İstanbul Antalya taşıma taleplerinizde hizmet verebilecek İstanbul Antalya nakliye şirketleri çok sayıda firma vardır. Bu firmalar arasında hizmet verecek olan ve çalışacağınız firmayı seçmek size kalıyor. Seçim yaparken evet fiyat önemlidir fakat yalnızca fiyatın etkili olduğu seçim yapmanız durumunda sorun yaşayabilirsiniz.

Evden eve nakliyat fiyatlarında etkili olan bir çok unsur vardır aslında fakat nakliyat şirketlerini etkileyen daha doğrusu fiyat unsurları etkileyen başka unsurlar vardır. Bunun sebebi ise nakliyat şirketlerinin kullandıkları araçlar, kullandığı ambalaj malzemeleri gibi etmenler vardır.

Evden eve taşımacılık için kullanılan ambalaj malzemeleri taşıma şirketlerine göre değişmektedir. Nakliyat şirketleri ambalaj malzemelerini mukavemeti yüksek olmayan ve ince olan ambalaj malzemeleri kullanırlar ve hatta bazı şirketler ambalaj malzemeleri dahi kullanmadan taşımayı gerçekleştirirler. Bu ve bunun gibi ambalaj malzemeleri kullanan şirketleri ise uygun hatta aşırı uygun fiyat teklifleri verirler.

Diğer fiyatın size yüksek gelebildiği aslında normal olan fiyat teklifi sahibi şirketler ise Avrupa standardında ve mukavemeti yüksek olan ambalaj malzemeleri kullanmaktadırlar. Bir ev için gerekli olan ambalaj malzemeleri fiyatı azımsanmayacak derecededir. Eğer eşyalarınızı sağlıklı bir şekilde taşımak isterseniz buna dikkat etmelisiniz. Aksi taktirde eşyayı taşımaya gerek kalmayacak ve eşyaların tümü hasar görmüş olacaktır.

Şehirler arası nakliyat taleplerinde eşyanın taşınacağı araç önemlidir. Eşyalar mutlaka ama mutlaka kapalı kasa araçlar ile taşınmalıdır. Eşyalarınızın yoğunluğuna, hacmine ve miktarına göre tercih edilebilir araçlarda mevcuttur. Bu konuda da dikkatli olmalısınız. Aksi taktirde eşyalarınız fazla üst üste gelerek sıkıştırılıp taşınılırsa sorun yaşama olasılığınız yüksek olacaktır. Detaylı bilgi için; İletişim

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Akdeniz Ekspres
Average rating:  
 0 reviews