İstanbul Akdeniz Bölgesel Nakliyat

İstanbul Akdeniz bölgesel nakliyat hizmetlerimiz ile eşyalarınızı güven altında taşıyoruz. İlk önce kısaca sizlere hizmetimizden bahsedeceğiz. Firmamız ile iletişime geçtiğiniz zaman ilk olarak ekspertiz hizmetini sizlere sunuyoruz. Uzman incelemesi sayesinde eşyalarınızın tespiti yapılarak taşıma programı yapılmaktadır. Bu sayede taşıma sürecinin her ayrıntısı konuşularak eşyalarınızı taşımaktayız.

Taşıma günü firmamız ilk olarak araç içi ve malzemelerin dezenfekte etmektedir. Ardından personellerimizin ateşini ölçerek sizlere doğru gelmektedir. Evinize gelen çalışanlarımız aralarında iş bölümü yaparak ilk olarak dolapların de montajını sağlamaktadır. Diğer taraftan de monte edilen ürünler mukavemeti yüksek ambalaj malzemesi ile paketlenmektedir. Bu şekilde tüm ürünleriniz ambalajlanarak araca yüklenmektedir.

İstanbul Akdeniz Bölgesel Asansörlü Taşıma

Eğer taşıma programında asansörlü taşıma diye not alındıysa araç ile beraber asansörümüzü de getiriyoruz. Paketlenen eşyalarınız asansöre konularak araca yüklemesi sağlanır. Böylelikle iş gücü azalarak daha hızlı işlem sunulmaktadır.

Taşıma hizmetlerinde asansörün kullanım faydalarından kısaca bahsetmek gerekirse;

  • Yüksek binalardan eşyaların kolaylıkla araca yüklenmesi,
  • Taşıma süreci daha kısa ve sağlıklı sunulması,
  • Asansörlü taşıma ücretleri uygun olması,
  • Yüksek katlara kolaylıkla erişim sağlayabilmesi

İstanbul Akdeniz Bölgesel Şehirler Arası Taşımacılık

Akdeniz Bölgesinden aldığımız eşyalarınız İstanbul’a yola çıkarak sizlere teslim edilmektedir. Akdeniz Bölgesi şehirler arası seferlerimizde ev taşımada gösterdiğimiz özenin aynısını gösteriyoruz. Taşıma sürecinde tüm eşyalar paketlenerek nakliye hizmeti sunulur. Ayrıca uzun yol bakımından eşyalarınız için sigorta ile beraber sözleşme yapılmaktadır. Bu sayede sizlere hangi hizmet sunulacağı ile beraber taşıma detayları da yer almaktadır.

Adana, Antalya, Isparta, Mersin ve Hatay gibi tüm illerinde taşıma seferlerimiz bulunmaktadır. Taşıma seferlerimiz de tüm eşyalarınız paketlemesini yapmaktayız. Sevkiyatlarımız müşterilerimizin belirlediği tarihler arasında düzenlenmektedir. Sizlerde taşıma sevkiyatlarımızda yer almak isterseniz aramanız yeterlidir.

İstanbul Akdeniz Bölgesi Taşıma Firmaları

Yaz aylarında Akdeniz Bölgesine olan talepler doğrultusunda bölgede birçok firma ortaya çıkmıştır. Ancak bu tarz firmalar taşıma konusunda bir fikir sahibi olmayıp, taşıma sırasında eşyalarınıza hasar verebilirler. Bu da sizlere sıkıntı yaratacaktır. Eğer taşıma süreciniz sıkıntısız ve hasarsız geçmesini istiyorsanız Akdeniz Ekspres Taşımacılık gibi kurumsal firmalar ile görüşme sağlamalısınız.

Taşıma süreçlerimiz sigortalı olmakla beraber eşyalarınızı güven altında taşıyoruz. Firmamız tavsiye edilen İstanbul Akdeniz bölgesel nakliyat şirketleri arasında yer almaktadır. Ayrıca firmamıza gelen yoğun taleplerden ötürü nakliye ücretleri diğer firmalara oranla daha uygun olmaktadır.