Hassas Eşya Taşımacılığı

Hassas eşya taşımacılığı işlemlerinde güvenli ortamlarda eşyalarınıza zarar vermeden müşterilerimize hizmetlerimizi sunmaktayız. Yıllardır taşıma sektöründe yer alan firmamız hassas eşyalarınız için en iyi yöntemle naklini yapmaktayız.

Hassas eşya nakliye, kırılganlığı yüksek oranda olan ürünlerinizi bir yerden diğer adrese taşınma sürecinde dikkat edilmesi gerekmektedir. Akdeniz Ekspres Evden Eve Taşımacılık firması olarak ön inceleme esnasında eşyalarınız için gerekli tüm ayarlamaları yapmaktayız.

Hassas Eşya Taşıma

Son zamanlarda taşımacılık hizmetinde firmalar arasında eşyaların sorunlu taşınması durumu ortaya çıkmıştır. Ancak bu duruma artık son vermek adı altında Akdeniz Ekspres olarak hassas yük taşıma işlemlerinde gerekli tüm ayarlamaları sizler için yapıyoruz. Böylelikle kırılacak eşyalarınız zarar görmeden en iyi şekilde yeni adresinize taşınmaktadır.

Gerekli ön inceleme ile sizlere taşıma hizmeti sunan firmamız eşyalarınızı yılların tecrübesi ile naklini yapmaktayız. Böylelikle taşıma sürecinde sıkıntı olmadan eşyalarınızı dikkatle taşımasını sağlıyoruz. Taşıma sonunda ise müşterilerimiz sunduğumuz hizmetten memnun kalarak firmamızı tavsiye etmektedirler.

Hassas Eşya Taşıma Sürecinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hassas eşya taşımacılık sürecinde firma seçimi en önemli etmendir. İşi bilen ekip ile eşyalarınızı taşıttırmak iş akışınızı tamamen kolaylaştırmaktayız. Uzman personellerimiz kırılacak eşyalarınız için özel üretim ambalaj malzemesi kullanarak işlem sunmaktayız. Böylelikle kullanılan malzemelerin önemi daha çoktur. Buna dikkat ederek hareket ederek karar verebilirsiniz.

Hassas eşya nakli işlemlerinde profesyonel ekibimiz sayesinde özel hizmet sunmaktayız. Özel hizmetimiz ile tüm kırılacak eşyalarınız zarar görmeden işlem sunabiliyoruz. Bu sayede nakliye işlemlerinde kafanızda soru işareti olmadan hizmet alabilirsiniz.

Eşya taşıma işlemlerinde önemli olan etmen ise eşyalarınızın sigortalı nakli yapılıp yapılmadığıdır. Hassas eşyaların sigortalı taşınması tamamen önemlidir. Bunun içinde firma olarak inceleme sonrasında gerekli tüm bilgilerin yer aldığı sözleşme yapılmaktadır. Sözleşme detaylarında da ayrıca sigorta bedeline ayrı yer vermekteyiz.

Akdeniz Ekspres firması olarak eşyalarınızı güvenli nakliye hizmeti sunan firmamız gerekli ayarlamaları sizler için sağlamaktayız. Geniş araç filomuz, paketleme stratejileri ve kurumsal işlemlerimizle hassas eşyalarınız güvenle işlem sunmaktayız.

Hassas Eşya Taşımacılığı

Hassas nakliyat firmaları arasında kendini kanıtlayan şirketimiz eşyalarınızı birinci sınıf ambalaj malzemeleri ile işlem sunmaktayız. Taşıma işlemleri olduğu gibi depolama alanında da hizmet sunan firmamız özel alanlarda muhafaza etmekteyiz.

Hassas eşya depolama işlemlerinde birinci sınıf ambalaj malzemeleri ile eşyalarınız uzun süre muhafaza edebiliyoruz. Depolama işlemlerinde özel alanlarda eşyalarınızın muhafaza edilmesini sağlayarak müşterilerimize işlem sunmaktayız. Sizlerde firmamızı arayarak hassas nakliye talepleriniz için firmamızı arayabilirsiniz.