Finike Evden Eve Nakliyat

Finike evden eve nakliyat firması olarak amacımız müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimizin memnun kalması diğer tarihlerde bize referans olarak geri dönmektedir. Nakliyat sektöründe firmanın kimliğini belirleyen en önemli unsur referanslardır.

Referanslar ne kadar iyi olursa firmanın kurumsal firma olma olasılığı daha fazladır ama hiç referansı olmayan yada az sayıda olan firmalar ise yüksek ihtimalle taşeron firmadır buda eşyalarınızın hasar görmesi yada çalınması anlamına gelmektedir.

İstanbul Antalya Nakliyat Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

  • Kurumsal Nakliyat

İstanbul Antalya evden eve nakliyat firması olarak kurumsal nakliyat olması çok önemlidir. Firmanın kurumsal olup olmamasını referanslardan belli olur. Sizde Antalya Evden eve nakliyat firma araştırması yaparken referansları iyice inleyerek firmanın kurumsallık derecesini görmüş olursunuz. Kurumsal nakliyat hizmeti veren firma sayısı az bulunmaktadır Akdeniz Ekspres de kurumsal nakliyat hizmeti veren firmalar arasında yer almaktadır.

  • Ücretsiz Ekspertiz

Evden Eve nakliyat hizmeti alacağınız firmadan ücretsiz ekspertiz hizmeti talep edin bu sayede firma hakkında detaylı bir bilgi sahibi olmuş olursunuz. Bazı firmalar ekspertiz hizmetini ücretli yapmaktadır buna dikkat ederek seçimlerinizi yapmayı unutmayın. Akdeniz Ekspres firmamız olarak müşterilerimize ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktayız.

  • Sigortalı Nakliyat

Alacağınız en önemli hizmetlerden olan sigortalı nakliyat hizmetidir. Seçeceğiniz firmanın eşyalarınıza sigortalayıp sigortalamadığını öğrenin ayrıca sözlü olarak sigorta değil de sigortanızı yazılı bir biçimde almayı unutmayın ayrıca seçtiğiniz firmadan imzaladığınız sigortanın bir kopyasını almayı unutmayın.

Akdeniz Ekspres olarak eşyalarınızı taşımadan önce sigorta sözleşmesini size yollayarak sizin onayınız dan geçtikten sonra bir kopyasını taşıma esnasında sizlere veriyoruz dilerseniz de taşımadan önce sizlere de ulaştırabiliriz.

  • Araç Filosu

Diğer önemli unsurlardan bir tanesi de firmaya ait araç filosudur. Çünkü taşeron firmalara denk gelirseniz o tür firmalar kendilerine ait olmayan araçları kullanarak eşyalarınızın taşımasını gerçekleştiriyorlar. Bu da müşterilerin eşyalarına zara görmesine veya eşyaların kaybolmasına neden oluyor. Ancak Akdeniz Ekspres firmamız kendi firmasına özel araçları bulunmaktadır. Araçların üstünde firmamızın ismi olan Akdeniz Ekspres ismi ve tüm bilgilerimiz yazmaktadır.

  • Profesyonel Ekip

Profesyonel ekip nakliyat sektörün de firmanın kariyerini belirler. Eğer anlaşacağınız firmada profesyonel ekip bulunmuyorsa eşyalarınızın %98’i zarar görür. Ama Akdeniz Ekspres gibi profesyonel ekip ile çalışan firmalarla çalışırsanız eşyalarınızın %99.9’u hasarsız teslim etmektedir. Firmamız Akdeniz Ekspres olarak müşteri memnuniyeti ön plandadır. Kurum imajımızı müşteri memnuniyetine göre şekillendiriyoruz.

Sizlerde firmamız olan Akdeniz Ekspres’i arayarak nakliyat talebinizi müşteri temsilcimize bildirebilirsiniz. Finike evden eve nakliyat fiyatları için iletişime geçmeniz yeterlidir.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review
Akdeniz Ekspres
Average rating:  
 0 reviews