Zor ve meşakkatli bir iştir. Belki çocukluğumuzun, en güzel ve en kötü günlerimizi geçirdiğimiz bize ait olan yuvamızı taşımak zordur.

Bulunduğumuz şehirde başka bir sokağa da taşınsak, kilometrelerce uzağa da taşınsak duygusal olarak aynı zorluğu yaşarız fakat bunun bir de taşıma sürecini de düşününce düşüncesi bile yorulmamıza sebeptir.

Ama maalesef ki hayatımız boyunca aynı evde yaşama şansımız olmayabiliyor. İş, eğitim, değişiklik isteği vb. etkenler taşınmamıza sebeptir. Çünkü akşamında evimizde uyuyacağız düşüncesi rahatlatır bizi. Fakat şehirler arası ev taşıma ise biraz daha zorlu sürdürülen bir süreç olabiliyor.

Bu süreçte iş nakliye firmasına düşüyor işte. İşini profesyonel ekipler ile sürdüren bir nakliyat firması ile anlaşmamız taşınma süreçlerinde zorluk yaşamadan süreci tamamlamamıza fayda sağlayacaktır.

Şehirler Arası Ev Taşımacılığında Nakliyat Firmaları

Şehirler arası ev taşıma kararı aldıktan sonra eşyamızı taşıyacak bir taşıma şirketi arayışına başlarız.. Başlarız başlamasına da nereden başlasak dedirttiriyor nakliye firmaları..

Özellikle İstanbul’da adım başı nakliye firmaları ile karşılaşırız ve bu firmaların nakliyat için talep ettikleri fiyatlar tamamı ile tutarsız olduğunu görürüz. Bu evrede aslında yakınlarımızda daha önce evini taşımış bir yakınımız var ise nakliye firması arama konusunda şanslı sayılırız.

Tavsiye edilen nakliyat firması yok ise tamamı ile iş bize kalıyor. İnternet üzerinde araştırma yaparak karşılaştığımız firmaların bir kaçını arayarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Ancak bize en uygun olan fiyat teklifini veren bir taşıma firması ile anlaşırız.

Evet taşıma sürecinde meydana çıkan harcamalarımız çok oluyor. Fakat evimizi taşırken de yalnızca ucuz fiyat verdi diye tercih etmemeliyiz. Nakliyat firmasını, sonrasında yaşayacağım sorunlar ve eşyalarımın hasar alma durumu söz konusu çünkü.

Peki en iyi nakliyat fiyatı nasıl alınır? Fiyat alırken nelere dikkat etmelidir. Dersek bu konuda yazmış olduğumuz makaleyi incelemeniz sizlere fayda sağlayabilir. Bakınız; En İyi Nakliyat Fiyatı Nasıl Alınır?

Akdeniz Ekspres firmamız şehirler arası ev nakliyesi süreçlerinde kendine ait olan geniş araç filosu ile eşyalarınıza en uygun olan araç boyutunu seçerek taşımaktayız. Ayrıca eşyanız için Avrupa standartlarında korunaklı ambalaj malzemeleriyle en iyi şekilde taşınması için uygun ortam hazırlar.

Evinizde bulunan tüm eşyaların taşımaya hazır hale getirilip sonrasında yeni adresinizde kurulumunu yapar. Taşımanın aslında düşündüğünüz kadar zorlu olmadığını göreceksinizdir.

Sigortalı ve dış cephe asansör sistemi ile yürütülen taşıma süreçlerinde yalnızca özel eşyalarınızı toplamanız yeterli olacaktır. Şehirler arası ev taşıma durumunuz var ise Akdeniz Ekspres firmamız sizler için uygun fiyat teklifleriyle hizmet vermektedir. Detaylı bilgi ve fiyat teklifi için; Bize Ulaşın

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Akdeniz Ekspres
Average rating:  
 1 reviews
 by Eda Kara
ÇOK MEMNUN KALDIM

İstanbul'da bulunan evimi İzmir'e taşımam gerekti ve internet üzerinden arayarak anlaştığım Akdeniz Ekspres firması eşyalarımı zamanında teslim edip, zarar vermeden taşıdı.. Teşekkür ederim.

LEAVE REPLY

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir