Evden Eve Nakliyat Sıkça Sorulan Sorular

Bu makalemizde müşteriler tarafından “evden eve nakliyat sıkça sorulan sorular” ile kısaca bilgilendirme sağlayacağız. Bu bilgiler dışında kafanızda soru işareti var ise firmamızın iletişim sayfasındaki numaraları arayarak bilgi alabilirsiniz.

Evden Eve Taşıma Soruları

Nakliyat hizmetinde hangi eşyaları ben paketlemeliyim?

Ev taşıma firması ile anlaşma şartlarınıza göre değişmektedir. Ancak ufak tefek eşyalarınızı veya giysilerinizi sizler toplayabilirsiniz. Yada firma ile görüşme esnasında bildirerek toplanmasını sağlayabilirsiniz.

Evden eve nakliyat kaç saat sürer?

Eşyaların boyutuna göre kısa sürede veya uzun sürebilir. Ancak normal bir ev eşya taşıması 1 iş günü içerisinde tamamen sonlandırılmaktadır.

Ev nakliyat sürecinde sigorta yapılıyor mu?

Akdeniz Ekspres ailesi olarak eşyalarınızın güvenli taşınması adı altında tüm önlemleri almaktayız. Bu önlemler arasında nakliyat sigortası da yer almaktadır.

Her ev taşıma hizmetinde asansör kuruluyor mu?

Her nakliyat hizmetlerinde maalesef asansör kurulumu yapılamıyor. Çünkü taşınacak kat alçak olması veya dışardaki tel, ağaç gibi engellerden kurulum sağlanmamaktadır.

Ev taşıma ücretleri neye göre belirlenir?

Taşıma fiyatları birçok sebebe göre fiyatlandırması sağlanmaktadır. Eşya fiyatlandırma aşamasında eşya miktarı, mesafe, kat durumu, eşya toplama gibi etmenler dikkate alınarak ücretlendirme sağlanmaktadır. Detaylı bilgi için 05327070405 WhatsApp numaramıza eşya görseli atarak ücretlendirme hakkında bilgi alabilirsiniz.

Nakliyat hizmetinde nasıl ambalajlama malzemesi kullanılmaktadır?

Genel olarak standart ambalaj malzemesi her nakliye firması tercih etmektedir. Ancak genel olarak aynı gibi görünse bile kalite farklılığı mevcuttur. Akdeniz Ekspres firmamız havalı patpat, streç ve balonlu naylon ile ambalajlamasını yapmaktayız.

Ev taşınırken değerli eşyalar nasıl taşınmaktadır?

Antika veya sizler için manevi değeri olan eşyaları firmamız personelleri özel paketleme araçları ile taşımasını sağlayarak hasar almasını önlemektedir.

Eşya taşıma sürecinde dolaplar nasıl taşınmaktadır?

Evden eve akliyat süreçlerinde her ekibimizde marangoz bulunmaktadır. Ekip çalışanlarımız tarafından dolap veya diğer demirbaş mobilyalarınız sökülerek paketlenmektedir. Ardından yeni adresinizde ise kurulumu yapıldıktan sonra yerine yerleştirilmektedir.

Eşya Depolama Hizmetinde Sıkça Sorulan Sorular

Depolama hizmetinde depoyu görmem lazım mı?

Evet görmelisiniz, çünkü her anlatılan depo istediğiniz gibi olamayabilir bunun içinde yerinde görmenizde fayda bulunmaktadır.

Eşya depolama alanında kamera sistemi bulunuyor mu?

Depolama hizmeti sunduğumuz anda tam koruma sağlamak için 7/24 kayıt altına alan güvenlik kamerası yer almaktadır.

Depolama sigortası mevcut mu?

Siz değerli müşterilerimize hizmet sunmadan önce eşya depolama sigortalaması yapıyoruz. Sigorta bedeli ise eşyalarınızın değerine göre uzman arkadaşlarımız tarafından belirlenerek poliçeye yazılmaktadır.

Depoda eşyalarım karışır mı?

Hayır, eşyalarınız depoda karışmaz. Çünkü firmamız sizlere eşya depolama hizmeti sunmadan önce ayrı bölme ayarlayarak eşyalarınızı o alana yerleştirerek kilitlemektedir.

Depoda ki eşyalarımıza zarar gelir mi?

Bu alanda depo alanını gidip görmekte fayda bulunmaktadır. Çünkü bazı depo alanları rutubet, hava almayan, korunaksız olması bakımından zarar görebilir. Ancak Akdeniz Ekspres depo alanları geniş, ferah, 7/24 korunaklı alan olması bakımından zarar gelmemektedir.

Eşya depolama ücretleri nasıl belirlenmektedir?

Depolama fiyatları eşyalarınızın yoğunluğuna, ambalaj malzemesine ve aylık depolama masrafı hesaba alınarak belirlenmektedir.

Şehirler Arası Ev Taşıma Hizmetinde Sıkça Sorulan Sorular

Şehirlerarası nakliye hizmetinde kaç gün önceden anlaşma sağlanmalıdır?

Uzak mesafe olması bakımından firmamız gerekli programı yapması için en az 1 hafta öncesinden arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Şehirlerarası özel nakliyat hizmeti alınabiliyor mu?

Evet, özel şehirler arası nakliyat hizmetimiz bulunmaktadır. Akdeniz Ekspres ailesi olarak müşterilerimizin istek ve taleplerine göre hizmet sunmaktayız.

Şehirler arası parsiyel taşıma hizmeti nasıl sunulmaktadır?

Firmamıza ilettiğiniz talebe göre aynı güzergaha giden diğer müşterimizle beraber büyük boy araç ile hizmet sunmaktayız. Nakliye sektörü için özel üretim aracımız sayesinde karışıklık durumu olmadan sizlere şehirlerarası parça eşya taşıma hizmeti sunuyoruz.

Şehirlerarası yük taşıma hizmetinde eşyalar kaç günde teslim edilmektedir?

Taşıma mesafesi ve alacağınız hizmete göre teslim süresi tamamen değişmektedir. Ancak özel hizmetlerde mesafeye göre hemen teslim edilmektedir. Parsiyel tük taşıma hizmetinde ise bu süre 3 günü bulabilmektedir. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Bu makalemizde sizlere evden eve nakliyat sıkça sorulan sorular hakkında bilgilendirme sağladık. Ayrıca detaylı bilgi için firmamızı arayarak eksper talebinde bulunarak görüşme sağlayabilirsiniz.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review
Akdeniz Ekspres
Average rating:  
 0 reviews