En İyi Taşıma Firması

En iyi taşıma firması araştırmalarında size yardımcı oluyoruz. Akdeniz Ekspres Evden Eve Taşımacılık firmamız kurulduğu andan itibaren ev taşıma, ofis taşıma ve depolama hizmetlerimizi sizlere sunuyoruz.

Taşıma firmaları araştırmalarınızda Google üzerinden 9.600 binden fazla sonuç çıkacaktır. Bu sonuçlar ile doğru karar vermeniz zor olabilir. Bu karar aşamasında nasıl taşıma hizmeti alacağınıza göre değişebilir. Çünkü her hizmete göre farklı araç ve personel ayarlaması yapılmaktadır.

En İyi Evden Eve Taşıma Firması

Akdeniz Ekspres firmamız en iyi nakliyat firması olmanın gururunu yaşamaktadır. Sunulan hizmet kalitemizle eşyalarınızı güvenle taşımasını sağlayabiliyoruz. Eşyalarınızı firmamız kalitesiyle özel üretim ambalaj malzemeleriyle paketlenerek sizlere hizmet sunuyoruz.

Taşıma işlemlerinde eşyalarınızın güvenle yeni adresinize taşımasını sağlamaktayız. Nakliye işlemlerinde paketleme gibi eşyalarınızı sözleşmeli ve sigortalı taşımasını sağladığımız için birçok müşteri tarafından taktir edilmektedir. Hatta bireysel müşteri yorumlarımızı inceleyerek karar verebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Neleri Kapsar?

Evden eve taşıma hizmetlerinde Akdeniz Ekspres ailesi olarak tüm hizmetleri sizlere sunuyoruz. Bu hizmetlerimizde firma olarak eşyalarınızı en iyi şekilde taşımasını sağlıyoruz. Öncelikle eşyalarınızı güvenle taşımasını sağlamak için eksper hizmeti sunmaktayız. Bu eksper hizmetinde tüm eşyalarınız incelemesi yapılarak gerekli tüm ayarlanmalar yapılmaktadır.

Taşıma günü firma olarak tüm eşyalarınız ambalajlanmaktadır. Paketlenen eşyalarınız önceden ayarlanan aracımıza yüklenmektedir. Demirbaş mobilyalarınız, beyaz eşyalar ve ufak tefek eşyalarınız aynı şekilde paketlenerek araca yüklenmektedir. Bu süreçte tüm eşyalarınız firmamız tarafından yeni adresinize taşınmaktadır. Evden eve nakliyat neleri kapsar? dediğiniz zaman tüm işlemleri kapsayan hizmetleri sizlere sunuyoruz.

En İyi Nakliyat Şirketleri

En iyi ev taşıma firmaları arasında yerini koruyan Akdeniz Ekspres 1959 yılından itibaren müşterilerine hizmet sunmaktadır. Taşıma alanında kendini kanıtlayan firmamız hem ev taşıma alanında hem de depolama alanında da kendini kanıtlamıştır.

Nakliyat şirketleri arasında sizlerde firmamızla iletişime geçerek profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Taşıma avantajlarımız arasında Akbank, Türk Telekom, Garanti BBVA, Coca-Cola veya Anadolu Hayat Emeklilik gibi birçok kurumsal firmaların taşımasını yaptık. Bu alanda kendimizi kanıtlayarak işlemlerimizi sürdürdük. Bununla beraber taşıma ücretlerini de minimize ederek bütçenizi sarsmayan fiyat teklifleri sunduk.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

Taşıma ücretleri firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Bunun içinde nakliye ücretlerine göre karar vermeniz doğru olmayacaktır. Bu sebeple araştırmalarınızı fiyata göre değil alacağınız hizmete göre karar verdiğiniz zaman güvenle taşıma işlemi alabilirsiniz.