Darıca Evden Eve Nakliyat

Darıca evden eve nakliyat firması olarak ilk önceliğimiz müşterilerimizin güvenini sağlamaktır. Bu yüzden eşyalarınızı havalı patpat, streç film ve ya karton koliler ile sararak taşımasını sağlamaktayız. Eşyalarınız için size özel olarak ayrılmış kamyonumuz ile taşımasını sağlamaktayız. Akdeniz Ekspres olarak önceliğimiz müşterilerimizin güvenini sağlamak ve taşıma bitiminde eşyalarınızı sıfır hasar ile size teslim etmektir. Bu da bizim temel prensiplerimizden bir kaçıdır.

Darıca evden eve nakliyat firması olarak sizin için ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin isteği ile müşteri temsilcimiz eşyalarınızı gelip kontrol ederek taşıma öncesi ve sonrası hakkında size detaylı bilgi vermektedir. Eğer sizde ücretsiz ekspertizden yararlanmak istiyorsanız müşteri temsilcimize söylemeniz yeterli olacaktır.

Darıca şehirler arası taşıma taleplerinizi şehirler arası taşımacılık departmanımız bakmaktadır. İstanbul Darıca şehir dışı taşıma talebi oluşturduğunuz zaman şirketimiz tarafından nakliyat sigortası uygulanarak taşıma süreci başlatılmaktadır. Darıca sigortalı nakliyat hizmeti eşyalarınızın taşıma sürecinde her hangi kaza durumunda devreye girerek eşyalarınızın hasarını önlemektedir. Şirketimiz yıllardır evden eve nakliyat sektöründe bulunmaktadır. Bu sayede taşıma sırasında her hangi bir kötü durum ile karşı karşıya kalmamaktadır taşıma sürecinizi sıkıntısız  atlatmanızı sağlamaktadırlar.

Kocaeli Nakliye Şirketleri

İnternet’te Kocaeli nakliye şirketleri olarak arama yaparsanız bir çok firma ile karşılaşabilirsiniz. Bunların %25’i evden eve nakliyat ile alakası olmayan komisyon aracılığı ile çalışan kişilerdir. %45 ise merdiven altı firmalardır. Bu firmalar kurumsal evden eve nakliyat firmaların isim benzerliği yaparak müşterileri kandırıyorlar. Bu tür firmaları tercih eden müşteriler genel olarak eşyaların çalınması ve ya hasar görmesi gibi sıkıntılar ile uğraşmaktadır. Kalan %30’u ise Akdeniz Ekspres gibi kurumsal firmalar yer almaktadır. Kurumsal firmaların önceliği müşteri memnuniyetidir.

Sizde bu tarz sıkıntılar ile uğraşmak istemiyorsanız Akdeniz Ekspres gibi kurumsal firmalar ile anlaşarak gönül rahatlığı ile ev taşıma, depolama veya ofis taşımacılığı gibi bir çok alanda taşımanızı sağlayabilirsiniz.

Darıca Evden Eve Nakliyat Fiyat Teklifi

Darıca Evden Eve Nakliyat fiyat teklifi almak istiyorsanız isterseniz müşteri temsilcimizi arayarak telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz veya ücretsiz ekspertiz isteyerek evinize gelerek eşyalarınızı paketleme, montajlama veya taşınmasını yüz yüze size aktarabiliriz. Araştırma yaparken size uygun nakliyat fiyatlar teklif eden firmalar da olacak veya pahalı teklifler de sunanlar da olacaktır ama siz fiyatlara değilde sunulan hizmete göze alarak değerlendirme yaparsanız memnun bir taşıma ile karşı karşıya kalırsınız. Bunun içinde Akdeniz Ekspres gibi kurumsal firmaları seçerek alacağınız hizmetin en iyisini sağlayabilirsiniz. Ayrıca şehirler arası nakliyat hizmetimizde bulunmaktadır.

Darıca Parça Eşya Taşıma

Darıca parsiyel eşya taşımacılık taleplerinizi İstanbul’da bulunan parça eşya taşıma ofislerimizden yürütülmektedir. İstanbul Darıca parça eşya nakliyat talepleriniz İstanbul’da ki ofislerimizi arayarak parça eşya nakliye talebinde bulunabilirsiniz. Şirketimiz düzenli olarak haftalık parça eşya nakliye sevkıyatları düzenlemektedir. İstanbul parça eşya taşıma, Antalya parça eşya taşıma, İzmir parça eşya taşıma gibi şehirler başta olmak üzere tüm Türkiye’ye parça taşma hizmeti sunmaktadır. Ayrıca sadece parça eşya taşıma hizmeti değil öğrenci eşyası taşıma, bekar eşyası taşıma,çeyiz eşyası taşıma, ambar taşımacılığı gibi ev taşıma hizmetlerini sunmaktadırlar. Tek yapmanız gereken müşteri temsilcimizi aramak.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review
Akdeniz Ekspres
Average rating:  
 0 reviews