Corona Virüs Tedbirleri

Sağlığımız için Corona virüs tedbirleri ni uyalım. #EvdeKalTürkiye

Dünyanın birçok ülkesinde salgın hastalık olarak bilinen Corona virüs (COVID-19) hakkında herkes bilgi sahibidir. Çin’in Wuhan şehrinde hayvan pazarında pazarında bir kadında meydana gelen ve tüm dünyaya yayılan salgın hastalık birçok insanın ölümüne sebep olmuştur.

Dünya’da Corona Virüs

Corona virüs tedbirleri
Corona virüs tedbirleri

Çin’in Wuhan şehrinde başlayan Corona vürisü (COVID-19) kısa zamanda yalnız Çin halkını değil tüm Dünyayı etkisi altına almayı başarmıştır. Corona virüs de en çok etkilenen ülke ise İtalya olmuştur. İtalya da son durum ise sokağa çıkma yasağı getirilerek daha fazla can kaybının yaşanmaması ve virüse karşı önlem için getirilmiştir. Tüm ülkeler virüs hakkında incelme yaptığı zaman özellikle kronik hastalığı olan ve yaşlı nüfusu etkilediğini görmüşlerdir. Dünya Sağlık Örgütü (WHO) aslında virüsün %0.3 oranında ölümcül olduğunu açıklamıştır virüs daha çok bağışıklık seviyeleri düşük kişilerde görünmektedir.

Türkiye’de Corona Virüs

Corona virüs belli bir zaman sonra ülkemizde görülmüştür. Sağlık bakanı Fahrettin Koca her gün halkımıza son durum hakkında şeffaf ve bilgilendirici bilgiler sunmaktadır. Genel olarak iş yeri sahipleri yapılan açıklamalar sayesinde home ofis olarak işlerini yürütmektedirler veya kısa süre için ara vermiş durumdadırlar. En son yapılan açıklamalarda Fahrettin Koca 65+ yaşlar için sokağa çıkma kararı almıştır.

Corona Virüs Sürecinde Nakliyat

Akdeniz Ekspres evden eve taşımacılık şirketimiz yapılan açıklamalara karşı çalışanlarına önlem alarak evden eve nakliyat sürecini sürdürmektedir. Sadece evden eve nakliyat olarak görülen ama aslında sadece ev taşımak olmadığı göz önündedir. Nakliyat şirketimiz nakliyat sürecinizde Corona virüs için gerekli önlemleri alarak sürecinizi başlatmaktayız. Yaptığımız önlemleri şöyle açıklayalım; ilk olarak evinizi taşıyacak aracımız önceden dezenfekte edilerek taşıma için hazır hale getirilir. Personellerimiz maske ve eldiven kullanarak eşyalarınızı ambalajlayarak paketleme işlemini başlatılmaktadır. Gerekli önlemleri alarak tüm nakliyat hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review
Akdeniz Ekspres
Average rating:  
 0 reviews