Cevizli Evden Eve Nakliyat

Cevizli evden eve nakliyat alanında hizmet sunan Akdeniz Ekspres Türkiye genelinde hizmetleri sayesinde birçok müşterinin taşıma taleplerini karşılamaktadır. Bu talepler arasında sunduğumuz hizmet kalitesiyle profesyonel yardımı sizlerde alabilirsiniz.

Akdeniz Ekspres 1959 yılında ilk temellerini İstanbul Anadolu Yakasında atmıştır. Zamanla Avrupa Yakasında da ofisimizi açarak iş ağımızı gün geçtikçe arttırdık. Taşıma işlemlerimizde ilk İstanbul ofislerimizin yanı sırada Ankara, Antalya ve İzmir şubelerimizi de açarak müşterilerimizin taleplerini karşıladık. Taşıma süreçlerinde firmamıza 1 hafta öncesinden arayarak haber verme durumunuzda gerekli programayı sizler için yapıyoruz.

Cevizli evden eve taşımacılık süreçlerinde İstanbul şubelerimizden sizlere destek oluyoruz. Bu sayede güvendiğiniz ve bildiğiniz bir firmayla daha rahat taşınma hizmeti alabilirsiniz. Kartal Cevizli taşınma işlemlerinizde güvenli ve kaliteli hizmet için 0532 707 0405 numaradan program oluşturabilirsiniz.

Akdeniz Ekspres Evden Eve Taşımacılık firmamız nakliyat alanında sizlere gerekli yardımı sunmaktadır. Bunun içinde firmamıza ulaşım sağlamanız yeterli olacaktır. İster arayarak isterseniz de WhatsApp iletişim bölümüne talebinizi bırakarak müşteri temsilcimiz sizlerle iletişime geçecektir.

Kartal Cevizli Nakliyat

Cevizli evden eve taleplerinizde garantili ve sigortalı nakliye hizmeti sunuyoruz. Bunun yanı sıra özmal geniş aracımızla ve yıllardır ev taşıma alanında hizmet veren personellerimizle taleplerinize karşılık veriyoruz. Müşteri temsilcimizle iletişime geçtiğiniz zaman sizlere uygun program yapabiliyoruz. Programlama sürecinde Cevizli şehir içi taşıma taleplerinizde 3 gün yeterli olabilmektedir. Ancak Cevizli şehirler arası evden eve taşıma taleplerinde en az 5 gün öncesinden arayarak programlama yapılmalıdır.

Cevizli evden eve nakliyat süreçlerinde sizlere şehir içi taşımanın yanı sıra şehirler arası hizmeti de sunuyoruz. İster yükünüz parça taşıma olsun isterseniz komple olsun günlük veya haftalık çıkan araçlarımızdan yerinizi ayırabilirsiniz. Cevizli şehirlerarası nakliye işlemlerinde özel taşıma sigortası yaparak yükleme, boşaltma ve araç yol esnasında oluşan tüm hasarı karşılamaktadır. Ayrıca anlaşılan taşıma türünde özel şehirler arası taşımalarda mesafeye göre 3 gün içerisinde teslim olmaktadır. Ancak Cevizli parça taşıma işlemlerinde 1 hafta içerisinde eşyalarınız teslim olmaktadır. Hangi tür taşıma talebi istediğinizi firmamıza belirterek ona göre uygun taşıma fiyatı da almanız mümkündür.

Cevizli Nakliyat Süreçleri

Cevizli ev taşıma taleplerinizde firmamızla iletişime geçtiğiniz zaman uzman incelemesi sunuyoruz. Uzman incelemesinin avantajları arasında müşteri temsilcimiz eşyalarınızı inceleyerek gerekli önlemler için not almaktadır. Bu programlama sayesinde eşyalarınıza uygun araç ve ekip arkadaşı ayarlamasını yapmaktayız. Ayrıca uzman incelemesi sürecinde gerekirse modülatör asansör sistemini de ayarlıyoruz. Uzman incelemesi bittikten sonra aldığımız notlar doğrultusunda sözlü değil de yazılı sözleşme yapıyoruz. Bunun doğrultusunda iki tarafta imzalama sağladıktan sonra taşıma günü ekip arkadaşlarımız sizlere ziyaret etmektedir. Nakliye günün bir gün önceden taşıma sigortası yapılmaktadır. Taşıma günü önceden belirlenen araç ve ekip arkadaşlarımız belirlenen saatte adresinizi ziyaret etmektedir. Ustalarımız gerekli planlama yaptıktan sonra demirbaş mobilyaların ambalajlamasını yapmaktadır. Dolapların de monte edilerek paketlemesi yapılmaktadır. Ambalajlama işlemi bittikten sonra kırılma düzeyine göre araca güzelce yerleştirilmektedir. Yerleştirilme işlemi bittikten sonra araç yeni adresinize doğru yola çıkmaktadır. Yeni adresinizde modülatör asansör sistemiyle yüklenerek yeni adresinize taşınmaktadır. Yeni evinizde de monte edilen tüm eşyalarınızın kurulumu yapılmaktadır. Bunun yanı sıra demirbaş mobilyaların da yerine yerleştirilmesi firmamız tarafından sunulmaktadır. Cevizli nakliyat işlem sonucunda gerekli hizmetimiz bittikten sonra sorun yoksa ekip arkadaşlarımız yeni adresinizden ayrılmaktadır. Bu sayede sorunsuz Cevizli taşıma hizmeti sunuyoruz.

Cevizli Asansörlü Nakliyat

Asansörlü taşıma sistemini kullanan ilk firmalar arasında yer alan Akdeniz Ekspres tüm taşımalarınızda sizlere hizmet sunmaktadır. Referanslı güçlü altyapımızla İstanbul’un tüm ilçelerine asansörlü taşıma hizmeti de sunuyoruz.

Kartal Cevizli şehirler arası ev taşıma işlemlerimizde mevcuttur. Oluşan talebe göre günlük Kartal Cevizli iller arası nakliyat hizmeti sunuyoruz. Taşıma süreçlerinde eşyalarınızı ertesi gün teslim ediyoruz. Orta boy araçlarımız eşyalarınızı taşımak için hazır halde beklemekteyiz. Ayrıca diğer hizmet türümüz ise haftalık Kartal Cevizli şehirler arası nakliye işlemidir. Genellikle parça taşıma hizmetlerinde sunulmaktadır. Sizlerde nakliye taleplerinizi firmamıza ileterek taşıma programı oluşturabilirsiniz.

Cevizli ev taşıma şirketleri arasında sunduğumuz hizmet kalitesiyle beraber gün geçtikçe yükseliyoruz. Bunun içinde taşıma sektöründe yenilikleri yakından takip ederek güvenli taşıma işlemi sunuyoruz. Kaliteli güvenli taşıma işlemlerinde firmamızdan sizlerde hizmet almak isterseniz aramanız yeterlidir. Kartal Cevizli ev taşıma ihtiyaçlarında uygun fiyatlandırmayla sizlere hizmet sunan firmamızdan uygun nakliyat fiyat teklifi alabilirsiniz. Fiyatlandırma sistemimizde katlar, mesafe, ekip sayısı, eşyaların boyutu ve hizmet türüne göre değişmektedir. Ancak fiyatlandırma sisteminde firmaların etkisi büyük olacağı için fiyata göre karar vermek sağlıklı olmayacaktır. Bu sebeple detaylı Kartal Cevizli nakliyat şirketlerini araştırarak hizmete göre karar vermelisiniz. Bunun içinde Kartal Cevizli evden eve taşıma firmalarını şikâyet forumları başta olmak üzere önceden taşıdıkları müşterilerin yorumları ile doğru karar verebilirsiniz. Cevizli nakliyat ücretleri hakkında bilgi almak isterseniz aramanız yeterlidir.