Bana En Yakın Nakliyat Firmaları

Bugün yazımızda sizlere bana en yakın nakliyat firmaları nı iş akış sürecini anlatacağız. İlk olarak müşterilerimiz bizimle iletişime geçtiği andan itibaren sizlere çözüm odaklı hizmet sunuyoruz.

Aktardığınız talep evden eve ise sizlere şu şekilde hizmet sunuyoruz. İlk olarak uzman incelemesi hizmetimiz ile eşyalarınızın tamamını tespit edilerek sizlere fiyat teklifi sunulmaktadır. Uzman incelemesi sonucu eşyalarınızın boyutu, katlar ve taşıma tarihi belirlenmektedir. Anlaşma sağlandığı zaman eşyalarınızı taşıması için uzun zamandır bizimle birlikte çalışan kadromuzla evinize doğru yola çıkıyoruz. Ama dikkat edilmesi gereken taşıma olduğu gibi çalışan, araç ve donanım seçimi çok önem arz etmektedir. Çünkü doğru seçim yapılmaz ise araca eşyalarınız sığmayabilir, çalışanlar işi bilmediği için eşyalara zarar verebilir ve son olarak da malzemeler eksik gelirse önemli eşyalarınız paketlemeden taşınabilir. Bu gibi sorunlar önceden halledilmesi gerekmektedir. Bunun içinde firmamıza doğru bilgi vermek gerekir.

Bana yakın evden eve taşıma şirketleri işlemleri şehir içi olduğu gibi şehirler arası da sunulmaktadır. Bunun içinde önceden görüşme sağlanarak taşıma programı yapılmalıdır. Şehirler arası taşıma da dikkat edilmesi gereken taşıma günüdür.

Bana Yakın Şehirler Arası Taşıma Şirketleri

Bana yakın nakliye firmalarını en az 4 veya 1 hafta arasında arayarak bilgilendirme sağlamalısınız. Çünkü şehirler arası yolculuklarda program ve güzergah olarak düzenlendiği için istediğiniz güzergah dolmuş olma ihtimali olabilir. Bu sebeple önceden arayarak bilgi edinmeniz lazım. Ayrıca bana yakın şehirler arası taşıma seferlerimizi eşyalarınızın sağlığı için paketleme gibi eşyalarınızı sigortalayarak yola çıkarıyoruz. Sigorta poliçesi olmadan eşyalarınız taşınması demek aksi durumlarda oluşan hasarları karşılanmaması demektir. Ancak firmamız sizlerin eşyalarınızı güvence altına alarak ve herhangi hasar durumunda tamamen masraflarınızı karşılayarak sizleri mağdur etmiyoruz. Tabi şehirler arası seferlerimiz İstanbul’dan başlayarak Ankara, İzmir ve Antalya başta olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet sunulmaktadır. Önceden arayarak bilgi edinebilir ve taşıma talebi oluşturabilirsiniz.

Bana Yakın Asansörlü Ev Taşıma Şirketleri

Bazen taşıma durumları uygun olmamaktadır. Bu durumları açıklamak gerekirse bina durumu veya bina asansörün uygun olmamasından kaynaklanmaktadır. Bu gibi durumlarda sizlere modülatör asansör kurulumu ile sunulan hizmetimizden bahsediyoruz. Modülatör asansör kurulumu her açıdan avantaj sağlamaktadır. Avantajlarından bahsetmek gerekirse kısa zamanda eşyalarınızı hasarsız teslimatı olmaktadır. Ayrıca şöyle bir avantajları da bulunmaktadır. Bina merdivenine veya asansörüne hasar vermeden taşımasını sağlamaktadır. Tabi taşımanın sorunsuz olması için modülatör asansörün kurulumu sağlam olmalıdır. Buna dikkat edilerek hizmet talep ediniz. Firmamız bünyesinde bulunan modülatör asansörler ile sizlere garantili hizmet sunan firmamız her taşımalarımızda sizlere sunmaktayız.

Bana Yakın Eşya Depolama Firmaları

Bazen de bazı eşyalarınızı taşımak istemezseniz ama atmak da istemediğiniz zaman depolama hizmetlerimiz ile sizlere çözüm sunmaktayız. Bana en yakın depolama şirketleri hizmetlerimizde eşyalarınızı paketleyerek yerleşimini yapıyoruz. Depolama alanlarımız eşyalarınızın konumlanması için geniş, havadar ve ferah alanlarda eşyalarınızı barındırıyoruz. Bana yakın eşya depolama hizmetlerimiz sizlerin istediği tarihler arası seçilerek güvenle barındırıyoruz.

Depolama hizmetlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli etmen eşyaların hava alması ve eşyaların bulunduğu alanda rutubet olmaması gerekmektedir. Rutubet olan alanlarda eşyalarınız zamanla çürüyebilir ve kullanılmayacak duruma gelebilmektedir. Bunları dikkat ederek seçim yapılmalıdır. Eğer zamanınız var ise eşyaların depolanacağı alanı bizzat görmenizde fayda vardır.

Bana En Yakın Evden Eve Ücretleri

Bana en yakın depolama nakliye firmalarının etmenlerini sizlere anlatıyoruz ancak araştırma yapılmadan karar vermek doğru olmaz. Bunun içinde şikâyet forumlarında veya ekşi sözlük gibi platformlarda firmaların kalitesini sorgulayabilirsiniz. Ya da yakın zamanda nakliye hizmeti almış tanıdığınız kişilerden bilgi alarak karar vermenizde yardımcı olmaktadır. Karar verme aşamasında fiyata bağlı karar vermek sağlıklı seçim olmayacaktır. Çünkü her yüksek veya düşük fiyat kaliteli hizmet sunacağı anlamına gelmez. Bunun içinde kararlarınızı daima hizmete bağlı seçim yapınız. Eğer fiyata göre seçim yaptıysanız da eşyalarınız zarar görebileceği gibi firma zararın arkasında durmayıp sizleri mağdur edecektir. Bu süreç de sizi tamamen etkileyeceği için istediğiniz gibi hizmet alamadan sonlandırılmış olacaktır. Bana yakın taşıma şirketi olarak ilk önceliğimiz alacağımız fiyat değil, eşyalarınızın sağlıklı taşımasıdır. Sağlıklı taşıma içinde eşyalarınızı güzelce paketleyerek ve güvenle taşımasını yapıyoruz. Taşıma hizmetlerimizde nakliye sözleşmesi ile beraber taşıma sigortası yapılarak garantili hizmet sunmayı hedefliyoruz. Sizlerde eşyalarınızı güvenle taşımasını istiyorsanız firma temsilcimizi arayarak bilgi edinebilirsiniz. Bununla beraber taşıma talebinizi kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Bununla beraber uygun nakliyat fiyatları ile sizlere sunarak profesyonel işlem sunuyoruz.