Az Eşya Taşıma

Az eşya taşıma hizmetleri yoğunlukla şehirler arası taşıma işlemlerinde sunulmaktadır. Şehirler arası az eşya taşıma işlemlerimizi İstanbul, İzmir, Ankara ve Antalya olmak üzere tüm Türkiye’ye nakliye hizmeti sunuyoruz.

Uzun yıllardır parça eşya taşıma hizmetini on binlerce müşterilerimizin ev eşyalarını veya ofis eşyalarının taşımasını başarılı şekilde yürüttük. Özellikle yaz sezonunda İstanbul’dan Antalya ve Ege bölgesine yoğun çalışmalar sunmaktayız. Yaz aylarında her hafta düzlediğimiz programda eşyalarınız istediğiniz tarihler arasında teslimatı olur. Ayrıca tüm mobilyalarınız de-montaj ve montajı yapılarak sigortalı nakliye hizmeti sunmaktayız.

Tek Eşya Taşıma

Öncelikte taşıması sağlanacak eşyalarınızı belirlemeniz ve listesini çıkartmanızı öneriyoruz. Çünkü fiyatlandırmada eşyanızın miktarı önemli rol oynamaktadır. Taşıması istediğiniz tarihten 1 hafta öncesinden firmamızla iletişime geçmelisiniz. Bu sayede firmamız istediğiniz tarihte eşyalarınızı taşıma için program yaparak sizlere fiyat teklifi sunacaklardır.

Son olarak firmamızı Facebook, İnstagram ve Twitter gibi sosyal medya mecralardan takip ederek güncel haberlerimizi görebilirsiniz.

Şehirlerarası Az Eşya Taşıma Nasıl Yapılmaktadır?

Akdeniz Ekspres firmamız gelen talepleri müşteri temsilcimiz bölgelerine göre ayırarak depolarımıza kaldırılmaktadır. Gidilecek güzergahlardaki eşyalar uygun araç seçimi ile eşyalar teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır. Hareket tarihinden 2-3 gün sonrasından eşyalarınız teslimatı olmaktadır.

Tek Eşya Taşıma Ücretleri

İstanbul az taşıma işlemlerinde eşyanın boyutuna ve nereden alınacağı göre fiyatlandırma sağlanmaktadır. Fiyatlandırmalarda mesafe ve eşyanın boyutu gibi katlar ile beraber taşıma türü de değişmektedir. Az eşya taşımacılık fiyatları işlemlerinde uygun ücretlendirmeler ile eşyalarınızı zamanında ve hasarsız teslimatını yapıyoruz.

Müşterilerimiz tarafından müşteri temsilcilerimize iletilen soruları aşağıda sizler için derledik. Detaylı bilgi almak isterseniz de parça eşya taşıma sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 • Şehirlerarası tek eşya taşıma fiyatlarınız ne kadar?
  Fiyatlandırma eşya boyutuna, katlarına ve gidilecek mesafeye göre değişmektedir. Detaylı bilgi almak isterseniz müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.
 • Tüm şehirlere parsiyel eşya taşıma hizmeti sunuluyor mu?
  Akdeniz Ekspres evden eve taşımacılık firmamız İstanbul ve Antalya merkez ofislerimizden diğer illere hizmet sunmaktayız.
 • 1+1 az eşyam var, bunu parça eşya olarak taşıtabiliyor muyuz?
  1+1 den daha az eşyalarınızı parça veya tek eşya taşıma hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.
 • Nakliye sigortası yapıyor musunuz?
  Şehirler arası eşya taşıma hizmetlerimizde nakliye sigortası yapılmaktadır.
 • Eşyalarımız taşınırken zarar görür veya kaybolur mu?
  Uzun yılların sağladığı iş deneyimi ile beraber eşyalarınızı eksiksiz teslimatını yapmaktayız.
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review
Akdeniz Ekspres
Average rating:  
 0 reviews