Asansörlü Nakliyat Hizmetleri

Modülatör asansörlerin nakliye sektörüne giriş yapması ile hizmetlerimizi sağlıklı bir şekilde yapabiliyoruz. Sizlere kısa aktarmak gerekirse kısa zamanda tüm ev eşyasını taşımasını yapabiliyoruz. Ayrıca taşıma esnasında binaya veya eşyaya hasar gelmeden sonlandırabiliyoruz. Son olarak da asansörlü taşıma hizmetleri uygun fiyata sizlere sunulmaktadır. Sizlerde firmamızdan hizmet almak isterseniz iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Asansörlü nakliyat da bu gelişmelerden birisidir ve taşınmayı oldukça kolaylaştırmıştır. Taşınması zor ve ağır olan eşyaların, asansör aracılığı ile yeni yerine taşınmasıdır. Bu sayede daha kısa sürede nakliyat işlemlerinin tamamlanmasını sağlamaktadır. Taşınma konusunda kaliteli bir nakliyat firması desteği ile yeni bir yere yerleşmek eskisi kadar zor olmayacak ve keyif verecektir. Ancak dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta bulunmaktadır. Bu önemli nokta ise; binanın dış cephesi kurulum için uygunluğudur. Bunu öğrenmek için de ekspertiz hizmeti talep ederek bilgi almanız mümkündür.

Asansörlü Taşımacılık

Taşınma sağlanacağı yeni yere geçmeden önce taşınma planı yapılır. Asansörün gerekeceği eşyaların varlığı tespit edilirse, taşınma planlarına asansör hizmeti de dahil edilir. Asansör sayesinde insan gücünün yeterli olamayacağı ağırlıkta ve büyüklükte olan eşyalar kolaylıkla taşınır. Asansörlü evden eve taşıma hizmetleri, daha kısa sürede tamamlanabilmektedir. Çok yüksek bir kata taşınılması durumunda, bina içerisinde asansör yoksa modülatör asansör, taşınmayı gerçekleştirmeye yarayacaktır. Bu sayede eşyalarınız hasar almadan taşımamız mümkündür.

Ayrıca asansörlü taşıma, sadece ev taşıma hizmetinde değil de diğer tüm hizmetlerimizde de kullanılmakatdır.

Şehirler Arası Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Şehirler arası evden eve nakliyat, ofis taşıma, parça eşya taşıma ve diğer tüm taşıma taleplerinizde daha sağlıklı ve hızlı taşımalar için Akdeniz Ekspres Nakliyat firmamız asansörlü olarak hizmet vermektedir. Artık her hizmetimizde modülatör asansör kurulumu yapmaktayız. Bu sayede eşyalarınız rahatlıkla yeni adresinize taşımasını yapabiliyoruz. Ayrıca maliyet açısından daha uygun olan hizmetimizi sizlerde tercih edebilirsiniz.

Asansörlü evden eve nakliye hizmetlerinde kendi kurumsal asansör araçlarıyla hizmet veren Akdeniz Ekspres, eşyalarınızın güvenliğinde sorun teşkil etmeden taşınmanızı sağlar.

Detaylı bilgi ve fiyatlar için; İletişim

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Akdeniz Ekspres
Average rating:  
 6 reviews
 by Özgür Kayaoğlu
Maltepe asansörlü nakliyat

Maltepe'den bir alt sokağa taşınan evimizi güvence altında taşıyan Akdeniz Eksprese teşekkürler

 by İlyas İçer

Antalya'dan İstanbul'a evimi taşımak durumunda kaldım fakat son anda emlakçi ile yaşadığım problem sebebi ile başka bir eve taşınmak durumunda kaldım. Yeni evin katı 9. kat ve asansör kullanılmayan bir apartmandı bu durum karşısında Bayram Bey asansörlü olarak gerçekleştirmemiz daha sağlıklı olur dedi. Bayram Beyin önerisini dinlemekle ne kadar doğru karar verdiğimi gördüm. Normalde çok daha zaman alır diye düşündüğüm iş çok daha kısa sürdü, teşekkür ederim ellerinize sağlık.

 by Salih SEVER

İstanbul'da dış cephe asansör ile evimizi taşıdık. Hem hızlı hem de daha kolay oldu eşyalarımızın nakli. teşekkürler

 by Hakan PELİN

İstanbul Ataşehir'de 7. katta oturduğum evimi modüler asansör sistemi ile taşıdık, daha uzun süren bir süreç olan nakliyat 1 saatte bitti ve eşyalarım hasar almadan taşındı. teşekkürler

 by Bahar Karakaya

İstanbul Antalya evden eve nakliyat hizmeti aldım Antalya'da bina yönetimi asansör kullanımına izin vermediği için dış cephe asansör kullanmamızı önerdi Akdeniz Bölge Sorumlusu Halil Bey, kendileri asansörlerini gönderdi ve geldi asansör ile eşyaları kısa sürede taşıdık. teşekkürler ilginize

 by Efsun Tererli

İstanbul İzmir arası evden eve nakliyat hizmetlerini her iki tarafta da dış cephe asansör sistemi ile taşıdık. Hem daha hızlı hem de çok ağır olan eşyalarım bina ya da eşyalarıma da hasar vermeden taşınmasını sağladı. Teşekkürler verdiğiniz hizmet ve emeklerinize