Asansörlü Eşya Taşımacılık Kaç Kat

Asansörlü eşya taşımacılık kaç kat denildiği zaman taşınacak evin veya ofisin konumuna göre tamamen değişmektedir. Asansörlü nakliyat işlemleri en fazla 25. kata kadar erişimi olmaktadır. Ancak 25 ve üstü katlara erişim sağlamak içinde vinç tarzı asansörler kullanılmaktadır.

Ancak dikkat edilmesi gereken önemli unsur bazı binalarda kat fark etmeksizin kurulum sağlanması tamamen zordur. Çünkü binanın konumu asansör kurulumu için pek elverişli olmaması kurulumu engellemektedir. Örneğin binanın cephesi uygun değilse, elektrik telleri veya diğer tüm engeller kurulum aşamasını doğrudan etkilemektedir.

İstanbul Asansörlü Nakliyat Hizmeti

İstanbul asansörlü ev taşıma işlemlerinde eşyalarınızın bulunduğu kat önemli olduğu gibi binanın cephesi nakliye için uygun olup olmadığı önemlidir. Ancak bunu öğrenmek içinde firmalardan ekspertiz hizmet talebinde bulunmalısınız. Bu sayede taşımacılık firması asansör kurulması gereken binanın incelemesini sağlayarak sizlere gereken tüm detayları sizlere aktarmaktadır.

İstanbul asansörlü nakliyat firmaları arasında kesinlikle ekspertiz hizmeti almalısınız. Çünkü gerekli tüm ayarlamaları yapmamızı sağlamaktadır. Bu süreçte firmamızı en az taşıma gününden öncesinden arayarak ekspertiz hizmeti alabilirsiniz. Ekspertiz işlemlerinde asansör kurulumuna bakıldığı gibi taşınacak eşyalar içinde araç ve malzeme ayarlaması yapılmaktadır.

Asansörlü Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

Asansörlü taşımacılık ücretleri firmalar tarafından standarttır. Ancak değişik fiyat talepleri yüksek katlar olması ile değişmektedir. Bununla beraber tek taraf asansör kurulumu sağlanırsa daha uygun olmaktadır. Ancak iki tarafa da asansör kurulacaksa bu fiyat iki katına çıkabilmektedir. Asansörlü nakliyat fiyatları İstanbul için lütfen firmamızla iletişime geçerek bilgi alınız.

Kiralık asansör fiyatlarını asansör sahibi firmaları önceden arayarak bilgilendirme sağlamalısınız. Bu bilgilendirme ile istediğiniz gün ve saatte hizmet alabilirsiniz. Ancak bazı durumlarda asansör kurulumu sağlanamaz. Hangi durumda asansörlü taşıma yapılamaz denildiği zaman kötü hava şartları olarak bilgilendirme sağlayabiliriz. Çok rüzgarlı havalarda 6-7 kat ve üzerinde asansör kurulumu tamamen tehlikelidir.

Nakliyat Sürecinde Asansörlü Taşımacılık Yapılmazsa Ne Olur?

Yukarıda belirttiğimiz nedenlerden dolayı asansör kurulumu sağlanamaz. Bunun içinde bina asansörü veya merdivenler kullanılmaktadır. Ancak bu işlem tamamen insan gücüne dayalı olmasıyla dikkatli olunmalıdır. Çünkü taşıma sürecinde eşyalarınıza hasar gelebilir. Nakliye asansörü kiralama hakkında bilgi için müşteri temsilcimizle bağlantı kurabilirsiniz.

Akdeniz Ekspres Kurumsal Ev Taşıma firmamızın uzman ekibimizle sizlere profesyonelce hizmet sunmaktayız. Kurumsal firmamız müşterilerimizin tüm taleplerine göre hareket ederek sizlere aktarmaktadır. Taşıma işlemlerinde en iyi hizmeti sizlere sunduğu gibi fiyatlandırma da sizleri düşünmektedir. Bu sebeple asansörlü taşımacılık ücretleri hakkında bilgi almak isterseniz iletişime geçebilirsiniz.