Antalya Çimiköy Mahallesi Nakliyat | Antalya Nakliyat

Antalya Çimiköy mahallesi nakliyat, taleplerinizde firmamız işlem aşamalarını kısaca bahsetmek gerekirse eşyalarınızın tespiti için müşteri temsilcimizi yönlendirmekteyiz. Müşteri temsilcimiz eşyalarınızı inceleyerek taşıma günü için uygun araç ve malzeme ayarlaması yaparak oluşabilecek sıkıntıların önüne geçmektedir. Anlaşma olduğu zaman nakliye sözleşmesi bilgileri doldurulur ve sigortası yapılır.

Taşıma günü öncesi eşyalarınız için malzemeler araca yüklenerek araç ve malzemeler Covid-19 nedeniyle dezenfekte edilir. Taşıma yerine gelen ustalarımız görev dağılımı yaparak koruyucu önlemler alarak işlerini yapmaya başlarlar. Taşınması sağlanacak tüm eşyalarınız havalı patpat, naylon ve streç ile ambalajlanarak araca yüklemesini yapmaktayız. De montesi yapılacak tüm eşyalar yeni evinizde kurulumu yapılarak sizlere sıkıntısız nakliye süreci sunarız.

Antalya Çimiköy Mahallesi Şehirler Arası Ev Taşıma | Çimiköy Mahallesi Evden Eve

Antalya Çimiköy mahallesi şehirler arası ev taşıma, hizmetlerinde uzun yol bakımından anlaşılacağı üzere sözleşme ve sigorta yapılarak araçlar yola çıkmaktadır. Çimiköy mahallesi nakliye seferleri haftalık belirlemesi yapılarak İstanbul veya Antalya çıkışlı ayarlanmaktadır. Tüm çıkışlarımızda müşterilerimizin isteği üzerine parsiyel veya özel taşıma hizmeti ile sunulmaktadır.

Antalya Çimiköy mahallesi nakliyat
Antalya Çimiköy mahallesi nakliyat

Çimiköy mahallesi parça eşya taşımacılığı hizmetinde sizle birlikte bir ev eşyası alınarak büyük araçla çıkmaktadır. İlk alınan eşyanın bitiminde bölme çekilerek ikinci eşyanın yüklemesi başlatılır buda eşyaların karışmasını tamamen engellemektedir. Parsiyel taşıma, özel taşıma işlemleri gibi aynı olmakla beraber daha uygun fiyata hizmet sunulmaktadır.

Antalya Çimiköy Mahallesi Kurum Taşımacılığı | Çimiköy Mahallesi Ofis Taşımacılığı

Akdeniz Ekspres firmamız iş tecrübesi ile beraber sadece bireysel taşıma hizmetinin yanı sıra kurum taşıma işlemlerini de devreye sokmuştur. Kurum taşıma hizmetlerimizde müşterilerimizin isteklerini göz önüne tutarak işlemlerimize başlamaktayız. Kurumunuzda bulunan arşivleri özel paketlere koyarak hasar almasını önlemekteyiz. Firmamız sunduğu hizmet ile beraber birçok firmanın kurum taşımacılığını yapmıştır ve hala yapmaya devam etmektedir. Sizlerde referanslarımıza bakarak hangi kurumların nakliyesini yaptığımızı görebilirsiniz.

Antalya Çimiköy Mahallesi Eşya Depolama | Çimiköy Mahallesi Depolama

Evinizde veya ofisinizde bulunan fazla eşyalarınızı geniş, havadar ve ferah depolarımıza kaldırarak sizlere hizmet sunmaktayız. Depolama olacak eşyalarınız özel malzeme ile paketlenerek depoya kaldırılmaktadır. Depoya kaldıracak tüm eşyalarınız sözleşme yapılarak aylık kiralanmaktadır.

Antalya Çimiköy Mahallesi Nakliyat Şirketleri | Antalya Çimiköy Mahallesi Ev Nakliye Fiyatları

Akdeniz Ekspres Evden Eve Taşımacılık firmamız 1959 yılında müşterilerine hizmet sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetler doğrultusunda sizlere en iyi nakliye hizmeti sunarak uygun fiyata işlemlerini yürütmektedir. Sunulan hizmetleri ile beraber müşteri profilini geliştirerek memnuniyet odaklı işlerini yürütmektedir.

Akdeniz Ekspres Evden Eve Taşımacılık