3+1 Ev Taşıma

3+1 ev taşıma süreçlerinde Anadolu ve Avrupa Yakası ofisimizle taşıma taleplerinizi karşılamaktayız. Taşıma işlemlerinde uzman kadromuzla eşyalarınızı nakliye planlaması ile sizlere aktarmaktayız. Bunun içinde gerekli ayarlamaları yapabilmek için müşteri temsilcimiz sizleri ziyaret etmekteyiz.

Uzman incelemesi yapan firmamız 3+1 evden eve nakliyat süreçlerini en iyi şekilde sunmaktadır. Uygun araç ayarlaması yapan firmamız kurumsal kadrosu ile hasar vermeden işlemlerini sonlandırmaktadır. Nakliye sektöründe birinci sınıf ambalaj malzemesi kullandığımız gibi eşya sigortasını da yapmaktayız.

3+1 Ev Taşıma Hizmetleri

İstanbul 3+1 nakliye işlemlerinde uzman kadromuz gerekli programı yaparak eşyalarınızı nakliyesini yapmaktadır. Uzman kadromuz eşyalarınızı en iyi şekilde taşınması için gerekli ambalajlaması yapılmaktadır. Ambalajlama stratejileri eşyalarınızın hasar almasını tamamen önleyerek işlem sunmaktayız.

Demirbaş mobilyalarınız de montaj edilerek sonrasında ambalajlanarak araca yüklenmektedir. Eşyalarınıza uygun araç gönderimi sağlayan firmamız sıkışmadan rahatlıkla eşyalarınızı taşımaktadır. 3 artı 1 ev nakliye alanında uzman olan firmamız ile kurumsal hizmet almanın avantajlarını yakalayabilirsiniz.

3+1 Şehirler Arası Ev Taşıma

3+1 şehirlerarası nakliyat işlemlerinde firmamıza en az 1 hafta öncesinden arayarak program yaptırmalısınız. Bu sayede 3+1 ev eşyalarınıza uygun araç ve ekipman ayarlanarak sizlere kaliteli hizmet sunuyoruz. 3 artı 1 şehirlerarası evden eve taşıma taleplerinde özel nakliye hizmetimizle şehir içi 3+1 nakliye hizmeti gibi hizmet sunulmaktadır. Aradaki tek fark sadece şehir değiştirmeniz olmaktadır. Ayrıca uzak mesafe olması bakımından kısa sürede eşyalarınızın teslimatı yapılarak programa tamamen uygulamaktayız.

3 artı 1 ev nakliye hizmetlerimizde diğer işlemlerimiz arasında parça eşya taşıma hizmeti yer almaktadır. 3+1 şehirler arası parsiyel taşıma işlemlerinde orta boy araç yerine büyük boy araçlarımızla 2 ev eşyası ile beraber taşınmaktadır. 3+1 ev eşyası ile beraber öğrenci evi ile taşıması sağlanarak maliyet yarıya bölünmektedir. Sizlerde ister özel şehirler arası nakliye isterseniz de parça yük taşıma taleplerinizi firmamıza iletebilirsiniz.

3 Artı 1 Asansörlü Nakliyat Süreçleri

Eksper işlemlerinde bina merdiveni veya asansör eşya taşıma uygun değilse müşteri temsilcimiz size dışardan asansör sistemini tavsiye etmektedir. Çünkü demirbaş mobilyalar modülatör asansör sistemimizle kısa sürede taşınmaktadır. Bununla beraber eşyalarınız hasar görmeden hizmet almanız mümkündür.

İstanbul ev taşıma alanında fark yaratan Akdeniz Ekspres 63 senelik hizmet sektöründe yer almaktadır. Bu sayede eşyalarınız firmamız kurumsallığı ile en iyi hizmet almanın avantajlarını yakalamış olacaksınız.

3+1 Ev Taşıma Firması

İstanbul Avrupa, Anadolu Yakası, İzmir, Ankara ve Antalya şubelerimizden sizlere tüm eşya tipine uygun nakliye hizmeti sunmak için hazır halde beklemekteyiz. Ekip arkadaşlarımız işe başlamadan gerekli eğitimden geçerek sökme sonrası ve montaj işlemi yapmaktadır. Bununla beraber her eşya tipine uygun araçlarımız ile eşyalarınız sıkışmadan veya zarar görmeden işlem sunmaktayız.

Akdeniz Ekspres Evden Eve Taşımacılık şirketimizle üç artı bir ev nakliye hizmeti almak tamamen ayrıcalıktır. Güvenli, garantili ve kurumsal taşımacılık hizmetlerimize uygun nakliye fiyatlarına sunuyoruz.

3+1 ev taşıma şirketleri arama durumlarında google üzerinden birçok nakliye firması ile karşılaşacaksınızdır. Ancak bu kadar sonuç olması tabi ki de kafanızı karıştırması gayet normaldir. Bu sebeple firmaları şikayet forumlarında veya müşteri yorumlarını okuyarak karar verebilirsiniz. Akdeniz Ekspres firmamızın kurumsal referanslarını incelemek için tıklayınız.

İstanbul Üç Artı Bir Ev Taşıma Fiyatları

Akdeniz Ekspres ailesi olarak internet üzerinde yazılan ev taşıma fiyatlarına inanmamanız gerektiğini savunuyoruz. Bunun sebebi ise her üç artı bir eşya yoğunluğu aynı olsa bile katlar veya mesafe tamamen farklıdır. Bununla beraber her müşteriye aynı fiyat vermek tamamen doğru olmamaktadır.

Üç artı bir şehiriçi nakliye veya 3+1 şehirlerarası yük taşıma hizmeti tamamen farklıdır. Bu sebeple hizmete göre de fiyatlandırma da yapılmaktadır. Sizlerde firmamızı arayarak uygun nakliye ücret teklifi alarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

3+1 Evden Eve Nakliyat Hizmetlerinde Sıkça Sorulan Sorular

Üç artı bir ev taşıma hizmetlerinde hangi nakliye aracı seçilmektedir?

Akdeniz Ekspres ailesi olarak eksper sonucu eşyalarınıza uygun araç ayarlaması yapılmaktadır. Bu sayede tüm eşya tipine uygun araçlarımızla eşyalarınızı nakliyesi yapılmaktadır.

3+1 evden eve nakliyat kaç personel ile sunulmaktadır?

Eşyalarınızın yoğun olduğu zaman 6-5 personelimizle evden eve nakliye hizmeti sunulmaktadır. Ancak taşınacak mesafe, katlar veya asansör kurulup kurulmasına tamamen etkileyerek personel sayısını da değiştirmektedir.

3+1 ev taşıma ücretleri ne kadar?

Şehiriçi üç artı bir nakliye işlemleri taban fiyatımız 2.500₺ den başlamaktadır. Ancak bu durum mesafe, katlar, eşya yoğunluğuna göre tamamen değişmektedir. Sizlerde 3+1 nakliye fiyatları hakkında bilgi almak için aramanız yeterli olacaktır.

İstanbul 3+1 evden eve taşımak için gerekli süre ne kadardır?

Yoğun eşya olması bakımında taşıma süresi uzayabilmektedir. Ancak eşyalarınızın kurumsallıkla yeni yerine taşınması için bir gün içerisinde şehir içi taşıma hizmeti sunmaktayız.

3+1 evden eve nakliyat hizmetlerinde eşyalar için alınan önlemler nelerdir?

Akdeniz Ekspres ailesi olarak eşyalarınız ambalajlaması aldığımız önlemler arasında yer almaktadır. Bununla beraber eşyalarınız ambalajlama durumu bazen yeterli olmayabilir bu sebeple ekstra önlem olarak sigortalaması yapılmaktadır.

3+1 Şehirler arası nakliye hizmetinde sözleşme yapıyor musunuz?

Evet, yapıyoruz. Firmamız müşterilerimiz ile eksper gününde konuşulan tüm detayları not aldıktan sonra uygun sözleşme hazırlamaktadır. Bu sözleşme sizlere atılarak onaylamanız durumunda yürürlüğe girmektedir. Sözleşme detaylarında eşya taşınacak yer, kat, sunulacak hizmet, taşıma tarihi gibi birçok detay içermektedir.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review
Akdeniz Ekspres
Average rating:  
 0 reviews