Ambalaj & Paketleme | Ambalajlı Nakliye

Bu yazımızda nakliye sektörü için önem arz eden ambalajlı nakliyat konusundan bahsedeceğiz. Eşyaları taşımaya başlamadan önce uzman kadromuz evinizdeki bütün eşyaları paketleyerek taşımayı gerçekleştirmektedir.

Paketleme ve ambalajlama olayına büyük önem veren şirketimiz en ufak eşyalara kadar paketlenmektedir. Çünkü paketleme ve ambalajlama hizmeti eşyaların zarar gelme olasılığını ortadan kaldırmaktadır.

Nakliye sırasında paketleme işlemi bittikten sonra eşyalarınız dikkatli bir şekilde taşınarak aracımıza yerleştirilmektedir. Akdeniz Ekspres Bünyesinde Bulunan Tüm evden eve nakliyat Araçlarımız Kapalı ve Çelik Kasalı, Asansör Araçlarımız ise Hidrolik Düzenli araçlarıdır.

Eşyaya Göre Ambalaj Malzemesi | Ambalajlı Taşıma Hizmeti

Her eşyanın hacmi, boyutu farklı olduğu için ona uygun olan ambalaj malzemeleri ile ambalajlamak daha sağlıklı olacaktır. Bu sebeple kırılacak olan eşyaların ambalajı için farklı ve ehemmiyeti yüksek olan ambalaj malzemeleri kullanılarak eşyaların hasar alma olasılığı göz ardı edilmemektedir.

Mutfak malzemeleri dışında giysiler için de uygun olan koli ve askılı dolaplar tercih etmekteyiz. Böylelikle taşıma esnasında giysileriniz kırışmadan ve deforme olmadan taşınmaktadır.

Tüm demirbaş mobilyalarınız içinde ambalaj malzemelerimiz kullanılmaktadır. Bu sebeple hiçbir eşyanız hasar almadan yeni adresine firma güvencemizle taşınmaktadır.

eşya ambalajlama & paketleme
eşya ambalajlama & paketleme

Ambalajlı Nakliyat

Ambalajlı nakliyat hizmetlerimiz her seferlerimizde uygulanmaktadır. Firmamız nakliye sektörüne uygun özel ambalajlama malzemeleri temin etmektedir. Bu da ambalaj malzemelerimiz dayanıklı anlamına gelmektedir.

Ayrıca görsellerde görüldüğü gibi tüm eşyalarınız hassasiyet ile paketlenmektedir. Ve bu da müşterilerimiz tarafından beğenilmektedir. Bu da firmamızı taşıma sektöründe ilk sıraya taşımasını sağlamıştır.

Sizlerde yıllardır sektörün öncüsü nakliye şirketimizi arayarak işlem aşamalarımızı öğrenebilirsiniz. Ayrıca pandemi döneminde her sevkiyat için sıfır paketleme malzemesi kullanmaktayız.

Sadece bu yetmemekle beraber birde tüm ambalaj malzemelerimizi dezenfekte ediyoruz. Sizlerin sağlığını düşünerek nakliye hizmeti sunuyoruz. Bu sebeple firmamız taşıma sektöründe çok tercih edilen firması haline gelmiştir.

Ambalajlı Taşıma Ücretleri

Ambalajlı taşıma hizmetlerimizde sadece eşyalarınız paketli kalacak ise sizlerden ekstra ambalaj masrafı için ücret alınmaktadır. Genellikle bu durumlar depolama hizmeti sunulduğu zaman tahsis edilmektedir. Bunun dışında ambalajlama veya paketleme hizmeti için anlaşılan ücretten ekstra fiyat talebi olmamaktadır.

Hacmi büyük olan eşyalar için havalı patpat naylon kullanmaktayız. Böylelikle beyaz eşyalarınız, koltuklar, ofis malzemeleri hassas elektronik eşyalar daha sağlıklı taşınıyor olacaktır.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Akdeniz Ekspres
Average rating:  
 4 reviews
 by Alperen Bayram

Evden eve nakliyatta en önemli olan eşyaların ambalajlanması dır kesinlikle bu konuda da gayet profesyonel ekiplere sahip olan Akdeniz Ekspres firmasına teşekkür ederim. Ellerinize sağlık

 by Derya AKYÜZ

Ambalaj için kullandıkları malzemeler gerçekten çok korunaklı eşyalarım hiç hasar almadan taşındı.

 by Cemal Akarlar

Paketleme alanında uzman oldukları kesinlikle belli. teşekkürler

 by Elmas CAHAL

paketleme için kullandıkları malzemeler kesinlikle korunaklı ve daha iyi bizim temin ettiklerimiz vardı bunlar ile sağlıklı olmaz eşya hasar alır dediler iyi ki de dinlemişiz. sağ olun