İstanbul Ofis Taşıma Hizmetleri

Ofis nakliye süreçlerinde size profesyonel destek sunan firmamız uygun nakliyat fiyatları ile bütçenizi düşünerek fiyatlandırma sunuyoruz. Ücretsiz eksper hizmetimizle yerinde görerek program yapan firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Bunun yanı sıra taşıma süreçlerinde ofis malzemelerinizi sigortalamaktayız. Detaylı bilgi için firmamızla iletişime geçerek kurumsal hizmet alabilirsiniz.

İstanbul ofis taşıma
Ofis taşıma

İstanbul Ofis Taşıma

Kuruluşumuz İstanbul Ofis taşıma şirketleri arasında güçlü organizasyon özellikleri ve ayrıca yüzde yüz müşteri tatmini düşüncesiyle önde gelen bir kuruluştur. Büro taşımacılığı öteki taşıma türlerine göre daha ayrıntılıdır. Ve özel ilgi ve potansiyel gerektiren bir transfer şeklidir. Büronuzun nakliyesi konusunda kuruluşumuzla bağlantı kurduğunuzda ilk önce ekspertiz konusunda vazife verdiğimiz bir elemanımız bize ilettiğiniz adrese gelerek büronuzda mevcut bulunan tüm eşyaları inceler. Böylelikle taşıma programı oluşturulmaktadır.

Nakliyenin daha zahmetsiz yapılabilmesi doğrultusunda iş yerinizde mevcut bulunan tüm eşyalar oda oda çalışılarak taşınır. Arşiv dolapları ve masaların de-montesi nispeten seri olması için elektrikli vidalama kullanılmaktadır. Ofisinizde var olan tüm malzemeler Avrupa’dan getirttiğimiz baloncuklu naylonlara sarılarak ambalajlanır. Evraklar ile masa aksesuarları kolilenmek suretiyle üzerine odayı kullananın ve odanın adı yazılarak karışıklık önlenir. Firmamız iş yeri nakliye faaliyetlerini güvence kapsamına dahil etmektedir. İstanbul Ofis Taşımacılığı sahasında yıllardır önder konumunu korumaktayız. Akdeniz Ekspres Lojistik, güven ve sadakatle İstanbullulara hizmetlerde bulunmaktadır. Sizlerde firmamızla bağlantı kurarak hizmet alabilirsiniz.

Sigortalı Ofis Taşımacılığı

İstanbul’da hem Anadolu yakasında hem de Avrupa yakasında nakliyat ofisi bulunan firmamız evden eve nakliyat dışında ofis taşımacılığı alanında da lider firma konumundadır. Ofisiniz taşınırken nakliyat firmamız ofisinizde bulunan eşyalarınızın hasar almaması için mutlaka sigortalı ofis nakli yapmaktadır.

Ofis Taşıma
Ofis Nakliyat

Ambalajlı Ofis Taşımacılık

Ofis eşyalarınızın tümünü departmanlara göre ayırarak, nakliye sonrası karışıklığa sebebiyet vermemek adına bölüm bölüm taşınmaktadır. Taşınan tüm eşyalar mukavemeti yüksek ambalaj malzemeleri ile ambalajlanarak titizlikle taşınmaktadır. Büro taşıma alanında bir çok kurumsal firma ile çalışarak ofis taşımacılığı alanında profesyonel destek sağlamaktayız. Daha önce hizmet verdiğimiz kurumsal müşteri referanslarımızı incelemek için; Referanslar tıklayınız.

Ayrıca bakınız>> Antalya ofis taşımacılık

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Akdeniz Ekspres
Average rating:  
 4 reviews
 by Enver DERELER

İstanbul Maslak'tan Kartal'a ofisimizi taşıyan Akdeniz Eksprese teşekkür ederiz.

 by Sultan ARI

Kartal'da bulunan ofisimizi Maltepe'ye taşımamızda Akdeniz Ekspres Firması ile anlaşma sağlayarak ofis malzemelerimizi taşıdık , kendilerine çok teşekkür ederiz çok ılımlı ve uzlaşmacı yaklaşımları oldu, teşekkürler.

 by Muzaffer Kaya

İzmir'de bulunan ofis eşyalarımızın bir kısmının İstanbul Maslak bölgesine taşınmasına gerekiyordu bu konuda Bayram Bey ile iletişime geçip taşıma konusunda destek aldık. teşekkür ederiz. başarılarınızın devamını diliyorum

 by Kader Yorku

İstanbul'da bulunan ofisimizin Adana'ya taşınması gerekti. Teşekkür ederiz kendileri profesyonel ve hızlı hizmet verdiler.