Taşımacılık kapsamında 1959’dan günümüze görev ifa ettiğimiz dönem içinde oldukça fazla sayıda kişi, işletme ile kamu kuruluşuna taşıma işi yapmış olan Akdeniz Ekspres, söz konusu sektörde tercih edilen nakliyat şirketleri içerisinde yer almaktadır.

Müşterilerine yüksek standartlarda ve ayrıca güvenli taşımacılık sunan Akdeniz Ekspres, evveliyatından bu zamana etkili bir referans ağı sahibi olmuştur.

Akdeniz Ekspres Firma Profili

Akdeniz Ekspres kurumsal yapısı, bölgesel ve iller arası taşıma faaliyet alanında faydanıza sunduğu 3 tane ortanca hacimli ve 8 tane 10 lastikli nakliye kamyonu, şehir içi asansörlü ev eşyası transferi hizmetlerinde kullandığı 2 ayrı mobil asansör kamyonu, eşya muhafaza işlemleri için 1500 metrekare kapalı alanı mevcut olan, güvenlikli antreposu ile ayrıca nakli yapılacak her farklı malzeme ve eşyaya uygun belirlenmiş paketleme malzemeleri depolarından oluşmaktadır. Ayrıca firmamızın, müşterilerinin taşınma istemlerine kapsamlı cevap verebilme gayesiyle istihdam ettiği, tümü kendi özel branşlarında eğitimli ve tecrübeli çalışan kadrosu bulunmaktadır.

“İdeal Verimlilik” sloganı ile, müşterilerine bir söz veren işletmemiz, onların ihtiyaçlarının uygun koşullarda, nitelikli, emniyetli bir şekilde ve doğru zamanda temin edilmesini reel tutumu olarak kabul etmektedir.

Firmamız, “Akdeniz Ekspres Evden Eve” isminin tescilli markasının sahibidir. Taklitlerimizden sakınınız. Akdeniz Ekspres, kaliteli hizmet sunar.

Akdeniz Ekspres Nakliyat firmamız nakliyat alanında bireysel ve kurumsal taşımalar gerçekleştirmektedir. Detaylı bilgi ve referans mektuplarımızı incelemek için; Referanslar

Firmamız Akdeniz Ekspres olarak almamız gereken tüm belgeleri almış, MARKA TESCİL BELGELİ bir firmadır.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Akdeniz Ekspres
Average rating:  
 0 reviews