Ofis Taşıma İstanbul

Kuruluşumuz İstanbul Ofis Nakliyesi şirketleri arasında güçlü organizasyon özellikleri ve ayrıca yüzde yüz müşteri tatmini düşüncesiyle önde gelen bir kuruluştur.

Büro taşımacılığı öteki taşıma türlerine göre daha ayrıntılı özel ilgi ve potansiyel gerektiren bir transfer şeklidir.

Büronuzun nakliyesi konusunda kuruluşumuzla bağlantı kurduğunuzda ilk önce ekspertiz konusunda vazifelendirdiğimiz bir elemanımız bize ilettiğiniz adrese gelerek büronuzda mevcut bulunan tüm eşyaları inceler. İnceleme bittikten sonra nakliye planlaması yapılır.

Nakil hizmetinin yapıldığı gün nakliyenin daha süratli ve zahmetsiz yapılabilmesi doğrultusunda iş yerinizde mevcut bulunan tüm eşyalar oda oda çalışılarak taşınır. Arşiv dolapları ve masaların de-montesi nispeten seri olması için elektrikli vidalama kullanılmaktadır. Ofisinizde var olan tüm malzemeler Avrupa’dan getirttiğimiz baloncuklu naylonlara sarılarak ambalajlanır. Evraklar ile masa aksesuarları kolilenmek suretiyle üzerine odayı kullananın ve odanın adı yazılarak karışıklık önlenir.

Firmamız işyeri nakliye faaliyetlerini güvence kapsamına dahil etmektedir.

İstanbul Ofis Taşıma sahasında yıllardır önder konumunu korumakta olan firmamız Akdeniz Ekspres Lojistik, güven ve sadakatle İstanbullulara hizmetlerde bulunmaktadır.

Sigortalı Ofis Taşıma

İstanbul’da hem Anadolu yakasında hem de Avrupa yakasında nakliyat ofisi bulunan firmamız evden eve nakliyat dışında ofis taşımacılığı alanında da lider firma konumundadır. Ofisiniz taşınırken nakliyat firmamız ofisinizde bulunan eşyalarınızın hasar alma olasılığına karşın mutlaka sigortalı ofis nakli yapmaktadır.

Ofis Taşıma
Ofis Taşıma

Ambalajlı Ofis Taşıma

Ofis eşyalarınızın tümünü departmanlara göre ayırarak, taşıma sonrası karışıklığa sebebiyet vermemek adına bölüm bölüm taşınmaktadır. Taşınan tüm eşyalar mukavemeti yüksek ambalaj malzemeleri ile ambalajlanarak titizlikle taşınmaktadır.

Ofis ve büro taşıma alanında bir çok kurumsal firma ile çalışarak ofis taşıma alanında profesyonel detsek sağlamaktayız. Daha önce hizmet verdiğimiz kurumsal müşteri referanslarımızı incelemek için; Referanslar tıklayınız.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

İstanbul Antalya Arası Nakliyat ve Eşya Taşıma
Average rating:  
 4 reviews
by Enver DERELER on İstanbul Antalya Arası Nakliyat ve Eşya Taşıma

İstanbul Maslak'tan Kartal'a ofisimizi taşıyan Akdeniz Eksprese teşekkür ederiz.

by Sultan ARI on İstanbul Antalya Arası Nakliyat ve Eşya Taşıma

Kartal'da bulunan ofisimizi Maltepe'ye taşımamızda Akdeniz Ekspres Firması ile anlaşma sağlayarak ofis malzemelerimizi taşıdık , kendilerine çok teşekkür ederiz çok ılımlı ve uzlaşmacı yaklaşımları oldu, teşekkürler.

by Muzaffer Kaya on İstanbul Antalya Arası Nakliyat ve Eşya Taşıma

İzmir'de bulunan ofis eşyalarımızın bir kısmının İstanbul Maslak bölgesine taşınmasına gerekiyordu bu konuda Bayram Bey ile iletişime geçip taşıma konusunda destek aldık. teşekkür ederiz. başarılarınızın devamını diliyorum

by Kader Yorku on İstanbul Antalya Arası Nakliyat ve Eşya Taşıma

İstanbul'da bulunan ofisimizin Adana'ya taşınması gerekti. Teşekkür ederiz kendileri profesyonel ve hızlı hizmet verdiler.